Вибираємо чоловіка …

Вибираємо чоловіка ...Вибираємо чоловіка … Перш за все, дівчина повинна визначитися, якого чоловіка вона хоче. Красеня-коханця або турботливого “татка”, шалено коханого, але примхливого вічного хлопчика чи ділового партнера на все життя. У цій статті перераховані деякі ознаки, які допоможуть зрозуміти, чи буде хлопець хорошим чоловіком або навпаки.
Протипоказані всім:
1. Якщо хоч раз чоловік підняв руку на жінку, він і надалі це робитиме. Якщо він ображає вас, кричить, лається, вживаючи ненормативну лексику – не вірте жодним обіцянкам, не слухайте пояснення, не звинувачуйте себе – йдіть від нього.
2. Якщо він знайомий з вами “менше години” і домагається вас фізично, мотивуючи це чим завгодно – сміливо і відразу ж йдіть геть.
3. Якщо хлопець занадто ревнує, заявляє абсолютні права на вас, агресивний щодо інших людей – залиште його.
4. Якщо хлопець із захопленням розповідає про свого жорстокого батька або ще про когось такого ж – йдіть геть.
5. Якщо ваш претендент на руку і серце де-небудь в гостях або на пікніку після алкоголю проявляє агресивність і жорстокість без особливих причин – це також застережливий дзвінок. Краще не випробовуйте долю. Адже чудеса на землі бувають так рідко.
6. Якщо ваш друг ставиться до вас поблажливо, як до породистої кішки – розвертайтеся і йдіть в інший бік.
7. Якщо ваш молодий і фізично здоровий кандидат в чоловіки вважає, що працювати на не престижній роботі принизливо, а краще почекати, поки усміхнеться доля, лежачи на дивані – йдіть геть без сумнівів, навіть, якщо він вам дуже подобається. Такий чоловік навряд чи зможе забезпечити сім’ю. Ви ж не хочете прожити життя з вічно безробітним “філософом”?
8. Якщо він ризикований хлопець і через нестачу адреналіну нервує тигра в клітці або стрибає з моста, ганяє на мотоциклі і т. Д., То подумайте наскільки це вам потрібно. Чи зможете ви терпіти це не в кіно, а насправді багато років? Йому потрібна публіка, друзі, гори, різні небезпеки, але не сім’я. Тому – йдіть від нього. Однак якщо вас приваблює життя в атмосфері лікарень після чергової травми коханого, наметів, мокрого одягу і крутого чоловічого аромату – тоді вперед.
Придатні до сімейного життя:
1. Молодий чоловік сватається до вас не один рік, дотримується патріархальних поглядів на шлюб, не любить внутрішньої розбещеності. Такий партнер подарує щастя дівчині, далекій від фемінізму. До того ж він, майже завжди, однолюб. Свою обраницю він бачить такою ж.
2. Хлопець у захопленні, як виглядає ваша мама і як вона готує, із задоволенням грає в шахи з вашим татом. Він симпатизує вашим близьким і вам не загрожує відлучення від них і різка зміна способу життя.
3. Ваш обранець поспішає додому, щоб вигуляти собаку або нагодувати кота. У ньому закладені риси альтруїзму. У такій людині є доброта, почуття відповідальності, він уміє виявляти турботу.
4. Претендент на ваше серце і руку захоплюється не лише вами, роботою, і ще крім цього (малює, майструє, пише вірші, вирощує помідори). Сімейне життя такої людини буде гармонійною, негативні емоції він “втопить” у своєму хобі, яке, до речі, може приносити і прибуток.
5. Ви не можете наговоритися зі своїм коханим? Ви обговорюєте безліч речей? Щебетати вам не потрібно, прикидаючись простушкою, щоб він не відчував себе ідіотом? Не потрібно ухилятися від тем, які дратують або незрозумілі для нього? Значить ви – люди одного рівня. І це – додаткові шанси для сімейного життя.
Прислухайтеся до своєї інтуїції, розуму і логіці. Непогано довіряти і своїм близьким. Іноді потрібно просто зупинитися і почекати – і побачити свого обранця в правильному світлі допоможе час.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...