• Без категорії

Вибір пологового будинку

Вибір пологового будинку Основним критерієм при виборі пологового будинку є його “безпека”, тобто ні з матір’ю, ні з дитиною не повинне трапитися нічого поганого під час і після пологів.

Безпека може бути забезпечена за наявності в пологовому будинку дитячої і дорослої реанімації, відділення переливання крові, можливості безперервного моніторного спостереження за станом матері і плоду, а також при обслуговуванні вас висококваліфікованим персоналом.

Велике значення має комфортність перебування в пологовому будинку: уважний персонал, зручні палати, можливість відвідин родичами і т.д.

При виборі пологового будинку слід уточнити наявність наступних служб:

-анестезіологічне відділення.

-відділення дитячої реанімації;

-відділення переливання крові;

-можливості безперервного моніторного спостереження за станом матері і плоду.

Наявність анестезіологічного відділення дозволяє адекватно вирішувати проблему знеболення пологів і операцій кесаревого розтину, своєчасно надавати допомоги при важких ускладненнях вагітності і пологів. При цьому обов’язковою умовою є наявність не менше двох чергових анестезіологів щодня.

Наявність власного відділення переливання крові допомагає врятувати життя жінкам з великою крововтратою після пологів. Крім того, при підготовці до планової операції кесарева перетини проводиться аутологічне плазмодонорство, коли вагітна наперед здає власну плазму, яка зберігається в спеціальній морозилці, а під час операції плазму переливають назад. Це дозволяє запобігти багатьом післяопераційним ускладненням і повністю виключає можливість зараження СНІДом, вірусним гепатитом і т.д.

Наявність власного відділення дитячої реанімації необхідна, оскільки навіть при нормально протікаючій вагітності і пологах відразу після народження дитині може знадобитися інтенсивна терапія. Її необхідно почати в перші хвилини після народження, а не через декілька годин, коли приїде виїзна бригада реанімації.

При виборі пологового будинку необхідно також звернути увагу на оснащеність його сучасним устаткуванням, що дозволяє проводити безперервний моніторний контроль за станом матері і плоду в пологах, що допомагає вчасно вжити заходи при відхиленні від нормального перебігу пологів.

Зверніть увагу на статистичні дані: кількість пологів в рік, показники материнської і перинатальної смертності. Висока кваліфікація і злагодженість в роботі медичного персоналу значно знижують ризик несприятливого результату пологів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...