Вибір няні для малюка

Вибір няні для малюкаПошук няні для малюка – це дуже відповідальне заняття, від якого залежатиме благополуччя і безпека дитини. Необхідно продумати все до дрібниць, щоб якомога більше інформації дізнатися про людину, перш ніж довірити їй своє чадо.

Зустріч краще призначте на її території. По-перше, вдома багато людей відчувають себе більш розкуто, щиро і природно. По-друге, у вас буде чудова можливість побачити, як живе ця людина, адже часом обстановка в її будинку може розповісти про неї набагато більше, ніж вона сама. Але навіть у тому випадку, якщо такої можливості у вас не буде, пам’ятайте, що ваше завдання – якомога більше дізнатися в момент зустрічі.

Постарайтеся побудувати розмову таким чином, щоб потенційна няня вашої дитини розповіла не лише про себе, але і свою сім’ю. Дізнайтеся її досвід роботи, використовувані методики розвитку, освіта і так далі. Всі питання, які бажаєте їй задати, краще заздалегідь запишіть для того, щоб нічого не забути. Не соромтеся запитувати те, що вас цікавить, адже вам необхідно буде довірити їй занадто багато – свого малюка.

Під час зустрічі обов’язково обговоріть всі питання, що стосуються режиму, роботи, обов’язків няні, навчання і виховання дитини.

Якщо зустріч проходить на вашій території, зверніть увагу на реакцію дитини на гостю і на її ставлення до неї. За першу зустрічі можна зрозуміти багато чого, в тому числі і те, чи вміє няня налагоджувати контакт з майбутнім вихованцем.

Під час зустрічі з потенційною нянею вас повинні насторожити її неохайний або, навпаки, занадто зухвалий зовнішній вигляд, погана дикція або неграмотна мова, а також відсутність питань, що стосуються майбутньої роботи, і некоректні відгуки про колишніх роботодавців.

З великою обережністю поставтеся до претендентки на роль няні, якщо вона цікавиться тільки оплатою праці, не проявляє інтересу до роботи і малюка.

Зустріньтеся з кількома кандидатурами і порівняйте враження від співбесід. І тільки потім прийміть рішення на чиюсь користь.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...