Вибір лікаря для дитини

Вибір лікаря для дитиніДуже важливо підійти до питання вибору лікаря для дитини заздалегідь. Якщо вас з якихось причин не влаштовує дільничний педіатр, ви можете звернутися за допомогою до приватного лікаря. На відміну від звичайної поліклініки в приватній клініці є можливість вибору лікаря. І до цього самого вибору слід поставитися дуже ретельно, якщо надалі ви хочете уникнути безлічі проблем.

Дайте відповідь на питання, чи дійсно вам так необхідний платний лікар, або ж це просто ваш каприз? Вся справа в тому, що в простих поліклініках теж є чудові лікарі, а в приватних клініках можна зустріти і несумлінних. Крім того, у дільничного лікаря є й інші плюси. Наприклад, він може виписати необхідні довідки в школу, в дитячий сад, в басейн, і т.д. Довідки ж з приватної клініки багатьма установами можуть не сприйматися всерйоз і розцінюватися чимось на зразок підробок.

Крім того, не варто думати, що раз ви платите, вам можуть гарантувати стовідсотковий результат лікування. Адже здоров’я, як відомо, не продається і не купується. Хороший лікар може вилікувати більшість своїх пацієнтів, але не всіх, і до цього потрібно бути готовим. Лікар – він тільки лікар, а не надлюдина. Тому претензії на кшталт: «Я ж вам плачу! Ви зобов’язані вилікувати мою дитину! »- Пред’являти марно. Не всі хвороби можливо вилікувати, та й лікар в цих хворобах не винен.

Та не обурюйтеся, якщо у вас вийшли погані аналізи. Ви платите за роботу, виконану співробітниками лабораторії, а не за те, щоб у вас була хороша кров, наприклад.

Якщо ви все ж вирішили, що краще буде звернутися до платного лікаря, тоді уважно поставтеся до його вибору. Лікар повинен дотримуватися тих же поглядів на медицину, що й ви. Буває, що приватних лікарів надто захоплюють нові віяння, які ще не перевірені на практиці. Ви ж не хочете, щоб ваша дитина стала одвічним піддослідним кроликом.

Дайте лікарю зрозуміти, чого ви від нього хочете – лікування або ж тільки діагностики та рекомендацій.

Крім того, заздалегідь обговоріть з лікарем всі спірні моменти. Наприклад, якщо ви вважаєте, що антибіотики – це крайній захід, і приймати в звичайних випадках ваша дитина не повинна, то заздалегідь повідомте про це лікаря. Повідомте йому і про якісь особливості, наприклад, релігійні, які можуть вплинути на процес лікування.

І пам’ятайте, якщо ви вибрали приватного доктора, то завжди повинні бути з ним повністю відверті, адже без цього він точно не зможе грамотно допомогти, а ви даремно витратите свої гроші.

Якщо вам потрібно буде придбати медичне обладнання чи техніку – зверніть увагу на онлайн магазин http://medshop24.com.ua. Помірні ціни на брендові товари.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...