• Без категорії

Вибір дітей: іграшки на свята

іграшки для дітей

Щоразу, як знову ми наближаємося до нової  визначної дати, у дітей прийнято заздалегідь складати список іграшок-подарунків. На основі найпопулярніших запитів за 2014 Google склав «свій wishlist». Давайте ж разом дізнаємося, що замовляють діти батькам, бабусям та дідусям, а також Дідові Морозу і Санті:

AmericanGirl

45-сантиметрова лялька є однією з найпопулярніших в інтернеті. Ляльку і аксесуари з лінії Mattel запитували дуже часто. Пошуковик не уточнює, яка з іграшок – Едді, Керолайн або Жозефіна є найбільш «розшукуваною», але в той же час іграшка ІзабельПалмер вважається вибором року. Вона неперевершена танцівниця з блискучими карими очима, Вам доведеться викласти за неї 120$, а якщо вона ще й «проколола собі вуха», то всі 134$.

MyLittlePony

Принцеса Твайлайт Спаркл і її чарівні поні увійшли в «гарячу десятку» цього року. Головна героїня Сутінкова Іскорка може коштувати від 5$, а купити набір іграшок з собакою Спайком і її поні-подружками Веселкою Деш, раритет, Флаттершай, Пінкі Пай, Епплджек вийде за 40 $. Мультик про принцесу країни Еквестріі, яка змушена прийти у світ людей для того щоб повернути вкрадену корону полюбився дітям. Навесні 2015 року вийшов новий 5-й сезон, який очікувано знову сколихнув попит на ці іграшки.

PawPatrol

Ще одне телевізійне шоу «Щенячий патруль» про десятирічного хлопчика ЗікаРайдера – вмілого не по роках техніка з командою з шести хоробрих щенят вже другий рік на всесвітніх телеекранах. Канада завоювала увагу мільйонів дітей своїм серіалом на Nickelodeon. Дозорний патруль з іграшок цуценят-рятувальників обійдеться приблизно в 40 $.

LegoFriends

Конструктор для дівчаток «Лего Друзі» – це світ містечка Хартлейк з компанією подружок з Мії, Стефані, Олівії, Емми і Андреа, якийзавоював «маленькі серця». Дівчатка від 5 років можуть відвідувати кафе, салони краси, або займатися шопінгом зі своїми лего-друзями. Серія запущена компанією в 2011 році у відповідь на критику того, що розробниками всесвітньо відомого конструктора приділяється недостатньо часу дівчаткам. Найдорожчий набір Лего «Торговий центр Хартлейк» обійдеться десь в 100 $.

Ouijaboard

Знаменита «Говоряча дошка» або «Куіджа» – іграшкова дошка для спіритичних сеансів. Раптовий інтерес до іграшки, винайденої ще в XIX столітті, збігся з виходом на екрани 24 жовтня фільму жахів «Куіджа», який викликав інтерес у підлітків. Стандартну гру можна придбати за ціну біля 20 $.

PeppaPig

Ну яке ж може бути свято без іграшки Свинки Пеппа. Унікальний антропоморфний мультик для дошкільнят про свинку Пеппа, його молодшого брата Джорджа, мами і тата, а також численних родичів і друзів родини – став неординарним явищем в Британії. Трансляція багатосерійного мультфільму йде тепер по всьому світу. М’які і пластикові іграшки тварин, книги і фігурки мають діапазон цін від 10 $ до 40 $.

Shopkins

Шопкінси – серія іграшок з Австралії від Moose, яка сподобається дівчаткам. Ожилі персонажі-фрукти, овочі та солодощі, які живуть в візках або на полицях іграшкових супермаркетів. Фігурки колекціонуються і легко поєднуються для гри з ляльками. Стандартний іграшковий набір з Супермаркету з касою і безліччю фігурок буде коштувати порядку 25 $.

NerfGun

Іграшкова зброя від Hasbro – хлоп’яча радість. БластериNerf допоможуть влаштувати справжню «війнушку». Великий бластер-трансформерNerf N-StrikeEliteRetaliatorBlaster може коштувати в Україні до 40 $. Знімні ствол, приклад і ручка, обойма на 12 стріл з дальністю стрільби в 20 метрів. Що ще потрібно маленькому воїну?

BarbieDreamHouse

Справжній іграшковий особняк для ляльки Барбі. «Будинок мрії» коштуватиме приблизно 150 $ – це триповерховий Малібутаунхаус з ліфтом, каміном, гідромасажною ванною та посудом люкс-класу з нержавіючої сталі на кухні. Іграшка розміром в 80 см розрахована на вікову групу дітей від трьох років.

ZoomerDino

Інтерактивна іграшка динозавр ZoomerDino від SpinMaster. Цей «монстрик» може пересуватися за допомогою р/ у, атакувати, гарчати, «обертати» головою і кінцівками. Зумер Діно може стати справжнім сімейним вихованцем і другом не тільки дитині, але і Вашому коту або собаці. Ціна – близько 80 $.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...