А ви робите ці помилки на першому побаченні?

А ви робите ці помилки на першому побаченніБудь-яка соціально-адаптована дівчина, не дивлячись, на свою зовнішність і рясну купу тарганів у голові часом зустрічається з молодими людьми. В кафе, в кіно, на вулиці, де вони мило проводять час.

Мама і подружки, можливо, багато чому навчили таку дівчину, як проводити перше побачення і як себе на ньому вести. Але дівчата, все одно, часом допускають ці помилки.

Перша помилка. Як одягатися?

Багатьом дівчатам чомусь здається, що вони повинні завжди одягатися як на званий вечір: коктейльне плаття, туфлі на високих підборах, і багато кубічних сантиметрів косметики. Так, від першого враження багато залежить, і дівчині важливо подати себе максимально з кращого боку.

Але мета першого побачення, в більшості випадків, дізнатися один про одного трохи більше, і визначитися, чи є у вас перспективи для подальшого спілкування чи ні. А якщо, у дівчини весь час в голові буде думка, що даремно вона одягла такі туфлі зі шпильками, в яких незручно ходити по набережній, то комфортності і продуктивності від такого побачення очікувати марно.

Друга помилка. Про що говорити?

Багато дівчат в рідкісних випадках здогадуються, що хлопець – це не найкраща подруга. І йому необов’язково (читай – не потрібно) розповідати про всіх своїх колишніх хлопців, про нові факти в будинку 2, про сумочки з крокодилячої шкіри. А також про релігію, спорт та політику, якщо він сам не підтримає цю тему. Про твої пригоди з колишніми хлопцями, йому нецікаво говорити, будинок 2 і сумочки, у нормальних хлопців, теж викликають нейтральну (в кращому випадку) реакцію. Релігія, спорт і політика – це теми табу, в принципі (для першого побачення).

Виховання у всіх різне. І безглуздо посваритися з хлопцем і упустити класні відносини, тільки через те, що дівчина спадкова католичка, і обожнює футбол і Барака Обаму, а хлопець простий християнин, люблячий волейбол. Запитайте краще про його захоплення і досягнення за останні роки, і чим він планує зайнятися цим літом.

Третя помилка. Чи потрібно пити?

Багато дівчат, звичайно ж, не п’ють на першому побаченні, але є невеликий відсоток тих, хто не проти пропустити стаканчик інший якогось класного коктейлю (особливо, якщо платить ще й не сама дівчина). Нормальному хлопцю, дівчата що п’ють не подобаються! П’яних дівчат воліє, в основному, “бидло”. Кожна дівчина вибирає собі хлопця з власних уподобань (але начебто всі мріють про принців !?).

На першому побаченні дівчину найкраще прикрасить не алкоголь, а тверезі зацікавлені очі і тверда, з легким нальотом сексуальності, хода. Поважайте себе, вам же ще одного разу належить стати мамою ?!

Четверта помилка. Як поводитися?

Хлопці (особливо, з невеликим досвідом вдалих побачень) не люблять скромних дівчат, вони більше віддають перевагу ініціативним, позитивним і впевнених у собі дівчат. Але при цьому, дівчині не варто вести себе як грубо, колупаючись в носі, харкаючи кожні 10 метрів, і на додаток іржати як кінь і матюкатися. Можете співати, сміятися, йти спілкуватися, але поводьтеся адекватно.

П’ята помилка. Що зроблено добре? Що можна наступного разу зробити краще?

Багато дівчат після побачення, по дорозі додому, постійно аналізують свої помилки. Що вони не так сказали, зробили, як їм слід було відповісти на таке-то питання, як треба було пускати бісики і т.п. Але це роблять в основному об’єктивні дівчата. Інші ж, аналізують помилки хлопця і починають звинувачувати його в багатьох недоліках, шукати його мінуси, і концентруватися тільки на негативних його сторонах.

У першій категорії, ще є шанс проводити такі побачення з хлопцями, які дівчину будуть повністю влаштовувати. У другій, шансів мало, поки вони будуть звинувачувати інших у своїх проблемах, а зокрема, хлопця. А взагалі, сон кращий психоаналітик, який за ніч сам проведе аналіз, що і як було, і з ранку дівчина вже може прокинутися з приємними спогадами про вчорашнє побачення.

Перше побачення – це основа для подальших відносин. І важливо зарекомендувати себе з кращого боку, як хлопцю, так і дівчині. Але найголовніше – це щирість і чесність з самого першого побачення. “Грати” можна як завгодно, але через якийсь час, правда повністю спливе. Пам’ятайте про це!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...