Весняна депресія

Весняна депресіяВсім знайомий стан незрозумілої печалі, слабкості, апатії і зниження апетиту навесні. Чим же це обумовлено?

Брак вітамінів, сонячних променів і свіжого повітря негативно впливають на загальний стан організму. Внаслідок чого виникають симптоми, що нагадують депресію. Однак, можна легко впоратися з цим станом і в короткі терміни поліпшити і підняти настрій.

Перше правило – вживання фруктів і овочів. Різноманітний раціон підтримає тонус у всьому організмі. Вживання риби, м’яса, і бобових так само додасть вам сил.

Свіжовижаті соки позитивно вплинуть на тонус м’язів. Можна робити соки з овочів, а не тільки з фруктів.

Не варто забувати і про спорт. Не важливо, який вид спорту ви оберете: фітнес, плавання, біг, аеробіка, волейбол або відвідування тренажерного залу, все це допоможе вашому організму. Під час занять спортом в організмі виділяється гормон щастя – допамін. Гарний настрій і бадьорість вам будуть забезпечені.

Прогулянки на свіжому повітрі, часте провітрювання квартири, так само посилить ваш імунітет і поліпшить сон. Спати треба мінімум 6 годин на добу.

Посилений догляд за шкірою, волоссям і нігтями в весняний період, допоможе виглядати вам на всі сто. Добре підібрані косметичні засоби полегшать вам це завдання.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...