ВЕСІЛЛЯ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ: 5 НЮАНСІВ, ЯКІ ПОТРІБНО ВРАХУВАТИ

Кожна дівчина хоч раз в житті мріяла одягти біле весільне плаття. Багатьом з них доводиться це робити, будучи вже у статусі вагітної. Що потрібно врахувати, якщо весілля буде відбуватися під час цього прекрасного періоду?

Добре, що в сучасному світі вагітність нареченої вже не викликає осуду. Проте, таке весілля відрізняється від звичайного. І ось чому …

Правильна дата

Ідеальний час для проведення весілля в стані вагітності – другий триместр. У першому триместрі зіпсувати свято може токсикоз, сонливість і занепад сил. У другому триместрі токсикоз відступає, живіт ще не дуже великий, майбутня мама не так втомлюється. У третьому триместрі може бути досить важко святкувати весілля через великий живіт, печію, набряки і швидку стомлюваність.

Правильне плаття

Вибір сукні краще відкласти ближче до дати весілля. Тому що може вирости животик, а також ви можете набрати кілька зайвих кілограмів. Ідеальна модель в такому випадку – весільна сукня в грецькому стилі, яка не облягає живіт.

Правильне взуття

Вагітним небажано ходити на підборах, але хочеться під час святкування виглядати красиво й ошатно. Що робити? Приготувати дві пари туфель – на підборах і на низькому ходу. Бажано їх розносити до урочистостей, щоб вони не натерли в найбільш невідповідний момент.

Місце проведення

Вибір місця для святкування весілля буде залежати від пори року. У теплу пору року краще вибрати заміський комплекс, щоб була можливість більше бувати на свіжому повітрі. У холодну пору року зручніше святкувати весілля в міському ресторані.

Фотосесія

Прогулянки по місту і фотосесію краще проводити не в день самого весілля. Якщо ви заплануєте все зробити в один день, є ризики, що ви дуже втомитеся і не зможете сповна насолодитися святкуванням.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...