Веселіна

Перекладається з болгарського як – "весела".

У Веселін легкий характер, але при всьому тому їй вистачає завзятості у досягненні мети. Вона дуже чутлива до похвали, це її підстьобує, додає впевненості, і сили – Веселіну хвалити необхідно. Вона запрошує до себе друзів, сама із задоволенням ходить в гості. Відкритий простір на неї діє не так сприятливо, як замкнутий: в квартирі їй затишніше, вона відчуває себе тут більш захищеною.

Веселіна володіє найкращими людськими якостями: вірністю, чесністю, справедливістю. Вселяє довіру оточуючих, уміє зберігати таємниці. Не всіх близько підпускає до себе, але нечисленним друзям віддана нескінченно, ніколи не залишить у біді. Хоч Веселина і життєрадісна, бовтанку її не назвеш. Вона вивчає людину, придивляється до нього, перш ніж відповісти на його запрошення до розмови. Веселіна буває запальною, але вміє справлятися зі своїми емоціями, ніколи не доводить розбіжності до сварок. Не терпить тривалих сварок з друзями або близькими, сама йде на примирення, не розбираючись, хто був винен.

В екстремальних ситуаціях Веселіна може діяти під впливом миттєвих почуттів, але, знаючи за собою такий недолік, намагається вислухати думку друзів, відкласти ухвалення рішення, щоб серйозно все обміркувати.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...