• Без категорії

Весь жах чоловічих журналів

Весь жах чоловічих журналівІнструкція по користуванню дівчиною.

Весною будь-який чоловік думає про жінок частіше, ніж звичайно, навіть якщо звичайно він взагалі їх не помічає. Просто місяць такий: хочеш не хочеш, а думати все одно доведеться. Тільки ось на чому будується ця посилена робота думки? Поглянути на жінку очима сильної статі за допомогою чоловічих журналів спробувала Юлія Калініна. Спробувала і… жахнулася.

Якщо ви помічаєте, що коханий раптом почав поводитися з вами не так, як звичайно, – не поспішаєте підозрювати його в зраді.

Спочатку досліджуйте, що він читав в останні дні, які журнали. Якщо серед розкиданої на кухні авто-мото-комп’ютерно-музичної преси вам зустрінеться Журнал для Чоловіків, негайно починайте його уважно вивчати.

Скоріш за все ви знайдете пояснення всім дивностям свого ненаглядного, а заразом від душі посмієтеся.

З разу треба сказати, що існують дуже різні чоловічі видання, і далеко не все з них – смішні.

По тому журналу, який читає ваш приятель, можна приблизно визначити коло його інтересів, рівень інтелектуального розвитку і місце сексу в його житті.

Зрозуміло, що більшість чоловіків завжди зверне увагу на обкладинку з голою натурою, що випадково попалася на очі, і не відкине її з обуренням. Але мова не про випадкове читання, а про ті журнали, які купуються регулярно і цілеспрямовано.

Якщо, наприклад, ви знаходите у свого серцевого друга декілька номерів Esquire, це означає, що він людина престижу. Для нього величезне значення має Рівень.

Esquire – це те ж саме, що мобільний телефон за дві тисячі баксів.

Нічого екстраординарного: ті ж фішки, що в нормальному мобільнику. Тільки дизайн більш просунутий і корпус з металу замість пластика. Але нормальний мобільник коштує двохсот баксів, а цей – дві штуки. Тому що – Рівень.

Якщо ви погортаєте Esquire, то теж навряд здогадаєтеся, чому це – Рівень. Ну та, хороша мова, яскраві ілюстрації. Більше, ніж в інших журналах, наукових новин і авангарду з світу мистецтва. Але нічого незрозумілого немає, все доступно і зрозуміло. Не примушує багато думати. Звичайний глянсовий журнал, погортав – і забув.

Мабуть, єдина особливість у тому, що жінки і пов’язані з ними проблеми займають тут досить скромне місце. Як хусточка в нагрудній кишені – більше для годиться, ніж для прикраси.

Esquire – не смішний журнал для відбулися чоловіків, що давно навчилися управлятися із слабкою статтю. Секс не є головним стрижнем їх життя.

Пластмасові красуні

Тут, головним чином, публікуються інтерв’ю з голими дівами, що фігурують на знімках, які тут же розказують про себе. А саме – що їх порушує в чоловіку крім сідниць, якої довжини вони вважають за краще член, як їм подобається займатися сексом і які вони самі трепетні і неприборкані.

Звичайно природно захоплюватися подібними журналами в п’ятнадцять років. Проте якщо ваш коханий вже підріс і все одно продовжує регулярно приносити додому таку красу – це вже не Рівень. У нього, видно, сповільнений розвиток.

Звичайно, тривале дитинство – в деякому розумінні теж плюс. Пізніше подорослішає, пізніше постаріє. Але ви самі навряд сміятиметеся, читаючи інтерв’ю з пластмасовими красунями.

Більш забавніші чоловічі журнали, розташовані посередині між Рівнем і не Рівнем.

Голої натури там теж вистачає, але її не так багато, як в журналах для підлітків. До того ж більше уваги надається жіночій фізіології, психології, а також різним аспектам поводження з об’єктом, який прийнято називати просто "дівчина".

Ось ці журнали дійсно смішні.

І х читачами є молоді люди, інтереси яких тягнуться декілька далі за статеві органи.

Студенти гуманітарного складу і інша передова інтелігенція поважають журнал MAXIM. Конкретні "качання" вибирають Men’s Health.

Перший більш іронічний, другий більш прагматичний. Але статті, присвячені дівчатам, і в тому і в іншому журналі абсолютно однакові по духу і стилю.

Це вилиті інструкції з експлуатацій. Все просто, як пилосос або міксер: натисни на кнопку – одержиш результат.

Бажання, що збагатить вітамінами

Журнал MAXIM, мабуть, більш винахідливий. Тут можна знайти досить хитромудрі рекомендації по частині експлуатації дівчини.

Наприклад: "Якщо захотілося полінитися під час сексу, скажи дівчині, що у тебе затискання нерва хребетними дисками і лікар (як мінімум хірург) заборонив тобі активно рухатися. Після чого ляж на спину і надай дівчині зробити все самій".

Бачите, як все вишукано. Просто узяти і запропонувати дівчині зайняти бажану позицію абсолютно неможливо. Необхідно набрехати про хребетні диски, інакше ти не мужик.

А ось рада, яка мене особисто увергнув в щонайповніший подив. "Нагодуй свою дівчину кавуном приблизно за півгодини до сексу – стінки сечового міхура, що розширяються, тиснутимуть зсередини куди треба, і вона швидша досягне оргазму".

М не чомусь завжди здавалося, що якщо стінки сечового міхура тиснуть "куди треба", ніякий секс не в радість.

Про який оргазм може йти мова, якщо ти зосереджена на одному: як би вирватися і збігати в туалет?

Н про бачите, чоловіки думають інакше. Отже не дивуйтеся, якщо ваш приятель притягне додому два-три кавуни. Він почитав MAXIM і тепер готуватиме вас до чарівного сексу. Спочатку наб’є кавунами, потім додасть п’ять кухлів пива, лакуватиме кваском – і ви досягнете оргазму перш, ніж він встигне до вас доторкнутися.

Men’s Health теж любить давати несподівані поради по годуванню дівчат: "Пригости її на сніданок чим-небудь на зразок мюслі, бажано з горіхами і бананами – один запах цих плодів викликає прилив крові до різних важливих органів".

Такщо якщо улюблена людина на сніданок запропонує "що-небудь на зразок мюслі" і помашет перед носом бананом – самий час насторожитися. Інакше потім весь день бігатимете з налитими кров’ю важливими органами. Хоча який від цього пуття вашому хлопцеві – досконало незрозуміло.

В цілому MAXIM більше натискає на хитрування, за допомогою яких можна примусити дівчину зробити те, що потрібне чоловіку.

Men’s Health дивиться на речі простіше. Не треба ніяких хитрувань. Просто нагодуй дівчину плодами. Дай дівчині протизаплідну пігулку. Розмісти дівчину над собою. Спробуй для різноманітності засинати з членом усередині дівчини.

Чи хоче дівчина засинати "з членом всередині" – це питання не розглядається. Ну правильно. Адже ніхто не питає пилосос, чи хоче він тягнути пил…

Еротичне єдиноборство

Якщо ви візьметеся за вивчення чоловічих журналів, вас напевно зачепить такий дискримінаційний підхід до слабкої статі. Але не треба обурюватися. Насправді чоловічі журнали пишуть про дівчат по-доброму. Вони хочуть, щоб всім було добре – і чоловікам, і дівчатам.

"Практично всіх дівчат, – запевняє Men’s Health, – надихає думку опинитися в повній владі свого партнера. Навіть найскромніша і соромливіша не буде проти, якщо ти заведеш їй руки за голову, схопиш за волосся і забудеш про романтику".

А якщо на додачу ти ще смикнеш посильніше і видереш половину волосся, вона і зовсім буде щаслива.

"Схиляти дівчину до ексгібіціонізму потрібно поступово. Почни з малого – запусти їй руку під блузу в черзі в магазині".

І якщо вона не засадить тобі коліном в пах, вважай, що тобі здорово повезло.

"Спробуй зайнятися сексом із сплячою дівчиною. По-перше, у тебе є всі шанси наткнутися на досить хвилюючий еротичний сон і доведеться дуже до місця. По-друге, дівчина, не до кінця прокинувшись, може взагалі не розуміти, що з нею відбувається, і поводитися дуже незвичайно. На ранок вона і зовсім може все забути".

Це скільки ж треба випити, щоб не зрозуміти, що з тобою відбувається в такій ситуації? Напевно, літра два горілки. Як мінімум. Об скільки нам відкриттів дивних готує освіти мить…

Скарбничка помилок

схоже, ми багато чого про себе не знаємо. Та зате це чудово відомо чоловіку, що начитався чоловічих журналів.

Наприклад, він твердо упевнений, що "дівчата – істоти сентиментальні. Зворушити їх може і голодне котеня, і пташка із зламаним крилом. Відчувши прилив жалості, панночка Ще він знає, що "дівчата обожнюють літературу. Без читацького квитка Ленінки будь-яка панночка відчуває себе гірше, ніж без якісно накладеного макіяжу".

Про пташку – не знаю, але з Ленінкой, мені здається, вони все-таки небагато загнули. Не так все погано у нас, у дівчат…

Так, найголовніше! Він знає, про що ви думаєте. Ага. У журналі прочитав.

йому, наприклад, чудово відомо, що, коли він чухає потилицю і погладжує свій живіт, ви дивитеся на нього і думаєте, що він щиро до вас відноситься і дуже хвилюється.

А коли він грає стаканом і запальничкою, ви думаєте, що він знемагає від збудження.

Якщо він періодично ковзає поглядом по вашій особі, ви думаєте, що він налаштований на тривалі відносини. А якщо він періодично прикриває рот рукою (позіхає, видиме), ви тоді думаєте, що він хоче один раз з вами переспати.

… Ох ні, неможливо повторювати все це марення. Краще візьміть журнальчик і почитайте самі. Обхохочетесь!

Джерело: www.dvorec.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...