• Без категорії

Вертикальні пологи. В чому перевага?

Вертикальні пологи. В чому перевага?Все частіше і частіше стали замислюватися про вертикальні пологи. Колись давно було прийнято народжувати або стоячи на колінах, або навпочіпки. Зараз традиційні пологи проходять в лежачому положенні жінки. Існує цей спосіб порівняно не так давно і винятково для зручності акушерок і лікарів.

Вертикальні пологи, вважаються партнерськими, тобто на пологах в основному присутній хто-небудь з близьких і дорогих народившій. Якщо жінка під час пологів ходитиме, а не лежатиме, то у неї будуть не такі сильні больові відчуття, і відповідно так не потребуватиме знеболюючих препаратів. Що є однією з переваг вертикальних пологів. І це не єдина перевага. Ще у тих ,хто народжує у вертикальному положенні більше шансів не пошкодити родові шляхи, розриви. Також набагато скорочує за часом період перейм, що теж важливо.

Коли жінка при вертикальних пологах вже народжує, то за нею спостерігають медичні працівники, і тільки у разі потреби переводять жінку в лежаче положення.

Ще дуже важливим для жінки моментом є те, що при звичних пологах жінка бачить народження своєї дитини і відразу бере його на руки і прикладає до грудей.

Коли народжується послід, то теж процес відбувається легше, ніж при традиційних пологах, тому, що відділенню посліду допомагає сила тяжіння. До того ж він відділяється швидше і крововтрати менші.

Педіатри помітили, що малюки, які народилися у вертикальному положенні матері, небагато краще розвиваються. А у мам менше виникає проблем з грудним вигодовуванням, через те, що було триваліше прикладання малюка до грудей в найперші хвилини життя.

Переваг у вертикальних пологах досить, але за станом здоров’я не кожна жінка може народжувати в такому положенні через які-небудь захворювання або стан під час вагітності. Тоді жінці потрібно народжувати традиційно, щоб у лікарів і акушерів була можливість пильно і уважно стежити за ходом пологів.

Джерело: kroxa

Поділитися в...

Вас може зацікавити...