Велізар

Перекладається з древнефракійского як – "стрілок".

Натура пристрасна, бере участь у всіх починаннях, швидко загоряється і завжди доводить справу до кінця. Має сильний характер.

Велізар дуже серйозна людина, обов'язковий, завжди тримає слово, виконує дану обіцянку. Не кидає слів на вітер, не любить базік. Пунктуальний, не терпить запізнень. Дуже вимогливий до себе та інших. Завжди підтягнутий, зі смаком одягнений, елегантний, акуратний. Живий, енергійний, темпераментний чоловік – мрія багатьох жінок. Товариський, чарівний, любить слабка стать, при нагоді жодну не пропустить. Тактовний і коректний; навіть ті жінки, з якими він розлучився, не можуть сказати про нього нічого поганого. Партнерок по сексу міняє часто, намагається не прив'язуватися до когось одного, не обнадіює даремно, щирий у своїх почуттях, правдивий у відносинах. Велізар любить галасливі компанії, приємне товариство, але від випадку до випадку гостро потребує самоті, щоб обміркувати плани, переглянути раніше намічені дії. Цікавиться філософією та психологією, багато читає. Відпочиває за читанням Детективів і трилерів. Любить наукову фантастику.

Істинний професіонал у своїй справі; якщо робота йому до душі, здатний на багато що. Ініціативний, має багато ідей, винахідливий і спритний. Вміє мобілізувати всі сили, організувати колег для втілення своїх задумів і задумів колег. Завжди підтримує талановитих людей, не рветься до влади, але якщо стає керівником, то підлеглі його дуже люблять.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...