• Без категорії

«Велике» щастя або проблема?

«Велике» щастя або проблема? Багаті сантиметрами мени теж плачуть. Великий дітородний орган деколи може породити великі проблеми.

Правильна подача

Будь-який розмір потрібно правильно подати. Фалоси нелюдських розмірів в основному зводяться в культ в жіночих розмовах. На ділі ж дівчата часто лякаються розривної сили безцеремонно наставленого дула і ретируються з поля бою, бурмочучи: “Ой, у мене удома рибки не годовані”. Якщо гігант поводиться дуже розбещено і егоїстично, у пані можуть виникнути побоювання: “Раптом він втратить самовладання і зробить мені боляче?” Але найстрашніше, що може намалювати приголомшену жіночу уяву, що велетень без запрошення піде в ті глибини, куди його не звали.

Задоволення дозріло

Справжні великі дядьки піклуються про здоров’я крихкої дамської психіки. Чоловіки з великою цяцькою повинні уважно спостерігати за настроєм партнерки і розуміти, що ж вона відчуває. Отже, коректувати дії, виходячи з її реакції. Чоловік повинен запевнити, що не образить, і не зробить боляче.

Добрий хлопець Ай-Болить

Жінка влаштована так, що з часом пристосовується до будь-якого чоловічого розміру. Але поки цього не трапилося, постарайтеся полегшити процес адаптації – виберіть пози з якнайменшою глибиною проникнення.

– Місіонерська позиція буде в радість обом

– Пані на животі, кавалер – зверху. Подушка під стегнами в даному випадку не знадобиться.

– Партнерка на боку, чоловік – ззаду.

– Пані зверху повністю контролює ситуацію.

Поади Гулліверам

З віком організму чоловіка все важче підніматиме таку важку гантельку. Отже потрібно берегти честь і гідність змолоду: вести здоровий спосіб життя і займатися спортом.

– Якщо ну дуже хочеться випустити на волю рухову активність, то… все одно не можна. Якщо зайти дуже глибоко, можна серйозно пошкодити пані зсередини.

– Користуйтеся разом купленим в аптеці мастилом – у вашому випадку це полегшить процес і принесе довгожданий ефект.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...