ВЕЧІРКА РОКУ: ВІДЗНАЧАЄМО ПЕРШИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ

Як відсвяткувати перший день народження дитини? Як не зійти з розуму під час підготовки до вечірки – в нашому матеріалі.

Перший день народження дитини прийнято відзначати обов’язково. Мама мріє про свято, про вбрання для себе і дитини, великий торт, кульки, фотосесію … Загалом, планів вистачає, найголовніше – ресурс, який ви готові вкласти в цей захід.

Щаслива мама

Важливо розуміти, що вся організація свята лягає на плечі мами. Зважте всі «за» і «проти». Якщо цей рік був важким, ви мало спали, вас замучили коліки і зуби, і ваш стан зовсім не ресурсний – подумайте, чи варто закочувати банкет з усіма наслідками, що випливають? Особливо, якщо ви обмежені в фінансах, і будете робити все, починаючи від випічки торта, до надування кульок? Повірте, в один рік дитині потрібна спокійна мама, а не свято зі сльозами на очах.

Де відзначити перший день народження дитини?

У карантинний час вибирати не доводиться – природа чи власна квартира. У весняно-літній період вилазка на природу краще закритого приміщення. Однак дивіться по дитині. Якщо її лякає зміна локації, тоді краще планувати вечірку вдома.

Між сном і сном

Як визначити час вечірки, якщо однорічний пупс зовсім не передбачуваний. То він може спати 2 години, 40 хвилин, а то й зовсім стати примхливим і не злазити з маминих рук? Пробуйте визначити золотий час між снами. Проте не варто засмучуватися, якщо щось піде не за планом.

Оформлення для першого дня народження малюка

Безпрограшний варіант – кульки. Звичайно, ви їх можете самостійно надути, але висіти під стелею в квартирі вони не будуть. Все-таки кульки з гелієм виглядають ефектніше. А ось зі звичайними повітряними ваш однорічний карапуз зможе награтися досхочу. Для такого віку – це одна з найкращих іграшок.

Святкове вбрання

Не втрачають актуальності й затребуваності фемілі луки. Можна купити однакові футболки для батьків і малюка, попередньо замовивши прикольний напис на них. Якщо ж ви віддаєте перевагу більш урочистому образу, врахуйте, щоб на вбранні не було дрібних страз, квітів, стрічок, які легко обірвати і засунути в рот. Все-таки, дитина ще дуже мала.

Кенді-бар

Тенденція оформляти дні народження з кенді-баром, швидше, данина моді. Ну, навіщо, наприклад, їсти солодощі, якщо зараз буде повноцінний смачний стіл? Крім того, запрошеним дітям мати доступ до безлімітного солодкого не найкраща ідея. Загалом, якщо ви таки хочете цю зону, то зробіть її корисною – фрукти, корисна випічка, пастила.

Фуршет або банкет?

Все залежить від вашої локації і бюджету. У будь-якому випадку, фуршетний варіант подачі набагато полегшить мамі життя. Досить підготувати пару основних, ключових страв, і доповнити їх різноманітними канапе, сендвічами, мафінами, нарізкою овочів і м’яса. Побережіть себе та не вбивайтесь на кухні – ваші сили потрібні дитині.

Торт на перший день народження

Маленький іменинник вже щосили тріскає прикорм.

Але торт в класичному розумінні – з цукром, кремом і шоколадом – це радість гостям, а не малюкові. Тому класичний торт – гостям, а імениннику – щось корисне і по його віку. Можна, наприклад, викласти гіркою сирну масу і навколо неї, як парканчиком, виставити дитяче печиво. Прикрасити такий торт можна ягодами або фруктами.

Запросіть фотографа

Закарбувати малюка у свій перший день народження – ось на що варто витратитися! Якщо фотосесія в студії з карапузом варіант не завжди зручний, то запросіть на захід фотографа. Нехай познімає дитину, гостей, потім ці фото можна роздрукувати і всім присутнім! Загалом, це пам’ять на все життя.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...