• Без категорії

ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ: РОЗДАЧА ДОМАШНІХ ОБОВ’ЯЗКІВ

ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ РОЗДАЧА ДОМАШНІХ ОБОВ'ЯЗКІВКлюч до щасливих і довгих відносин криється в грамотному розподілі обов’язків і почутті справедливості. Яким чином ви ділите обов’язки по дому?

Є три основні методи, які допоможуть закоханим навчитися жити разом і не зламати в цьому процесі спис війни.

   Виберіть улюблені обов’язки.

Скажемо інакше: вирішіть один для одного, що саме кожен із вас може робити по дому. Наприклад, у нашій родині кухар – не я! Так як, дослідним шляхом було виявлено, що готувати – це не моє, а якщо я і готую, то їсти мою їжу неможливо. За що відповідаю я? За прибирання! Після кожного прийому їжі мию посуд, протираю підлогу і так далі. Все дуже просто – я ненавиджу безлад і мені не складно відмивати квартиру.

Справляйтеся разом.

Домашні обов’язки жахливі. Їх неможливо уникнути і вони повинні бути зроблені. Скільки б ви не вибирали улюблені домашні заняття, рано чи пізно у вас залишаться ті, які ніхто з вас не захоче робити. Як вчинити? Комусь доведеться переступити через себе? Порада проста – старий добрий поділ праці. Щоб нікого не образити, вам доведеться робити всі неприємні домашні обов’язки разом. Виділіть пару годин на тиждень для масштабних дій. Пробіжіться з пилососом, приберіть пил, наведіть порядок у ванній і туалеті і т.д. В якості відпочинку і компенсації за труди подаруйте собі неробство або перегляд цікавого фільму з поп-корном. Ви так само можете поділити між собою прання або миття посуду. Підійдіть до поділу обов’язків з розумом, нехай один з вас починає прання і кладе брудну білизну в машинку, а інший розвішує чисте на сушарці.

Шукайте компроміс.

Яке щастя, що тепер у нас є посудомийка! У будинку моїх батьків вона з’явилася давно, але коли ми з моїм чоловіком тільки починали свої стосунки, і я їздила до нього в гості з ночівлею, весь посуд доводилося перемивати руками. До чого це призводило? Та до того, що мити посуд ніхто не хотів і він накопичувався на столі, поки ним не заросла вся кухня! У підсумку нами було прийнято вольове рішення і почалася ера кухонного чергування.

Отже, що необхідно зробити, якщо побут почав проїдати пролом у ваших романтичних стосунках?

Зберіть раду вашої молодої сім’ї і вирішіть хто і який внесок може внести в спільне домогосподарство. Викладіть все як на духу! Не дозволяйте сваркам і конфліктам влізти у ваші стосунки під виглядом недомовленості. Повірте, якщо одна людина тягне на собі всі зобов’язання по будинку, то в один прекрасний момент це зробить її нещасною.

На жаль, проблеми в сімейних відносинах зустрічаються і у тих, хто вже давно разом. У більшості випадків люди йдуть на розлучення. Що ж краще?

Поділитися в...

Вас може зацікавити...