• Без категорії

Важлива інформація для майбутніх мам

Важлива інформація для майбутніх мам

Вагітність – це не тільки новий стан душі і тіла. Це значний етап життя, впродовж якого ви зможете, будучи не ледачою і цікавою, одержати багато нової інформації і значно розширити коло свого спілкування.

Отже, де знайти потрібну інформацію про вагітність і як відфільтрувати все не потрібне майбутнім мамам?

1.Відвідини жіночої консультації або центру по веденню вагітності.
Це обов’язковий етап життя майбутньої мами, оскільки лише професійні лікарі зможуть не тільки проконтролювати стан здоров’я мами і малюка, але і відповісти на всі питання, хвилюючі пацієнтку. До того ж часто при таких медичних структурах проводяться спеціальні заняття для вагітних, мета яких – надання необхідної інформації.

2.Школи і курси для вагітних. Це вельми поширена сьогодні структура, мета якої – допомогти майбутній мамі зорієнтуватися в масі різноманітних методик ведення вагітності і пологів і оволодінні практичними навиками поведінки під час пологів. Від того, наскільки ретельно і продумано ви виберете курси, залежатиме, наскільки упевнено ви будете себе відчувати під час пологів.

При виборі курсів існує реальна небезпека стати жертвою так званих “духовних акушерів” і інших прихильників так званих “нетрадиційних” способів ведення пологів, що може стати просте небезпечним.

3.Сайти для майбутніх і відбулися батьків. Їх достатньо багато в мережі Інтернет. Вони можуть бути по-різному структуровані, мати різне наповнення залежно від установки їх творців. На “батьківських” сайтах публікуються як теоретичні відомості, так і особистий досвід батьків, які розказують про догляд за дитиною або його вихованні і розвитку. Там же, як правило, можна знайти опис розвиваючих ігор і методик раннього розвитку. Який напрям буде переважаючим: педагогіка, медицина або психологія, – знову-таки залежить від установки авторів сайту.

4.Форуми, конференції і чати. Це можливість безпосереднього спілкування в Інтернеті з людьми, які цікавляться тим же, що і ви.

Форуми і конференції є на крупних батьківських сайтах; там завжди можна подивитися список обговорюваних питань і задати свій, а також вислухати думки тих, хто зможе поділитися з вами своїм досвідом, будь то покупка дитячої коляски або контрацепція після пологів. Таке безпосереднє, хоча і віртуальне, спілкування під час вагітності дуже корисне, оскільки дозволяє майбутній мамі зрозуміти, що її проблеми не є ексклюзивними, і “приміряти” на себе відповідний їй досвід інших мам.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...