Ваші хобі розкажуть про вас

хобі

Багато людей щось колекціонують. А чи знаєте ви, що зібрані предмети можуть багато розповісти про особистість і характер її власника? Експонати колекції здатні видати наші таємні мрії і бажання. Таким чином ви можете дізнатися несподівані речі і про себе, і, скажімо, про чоловіка, якого ви мітите собі в партнери. Це допоможе вам краще його впізнати.

Марки люблять збирати натури інтелігентні і романтичні. Якщо людина колекціонує марки різних країн і міст, то вона, ймовірно, мріє про далекі подорожі, але сама не має можливості подорожувати або є по натурі домосідом.

Якщо людина колекціонує марки з портретами знаменитих людей (а такі часто випускаються), то вона, швидше за все, не може реалізувати себе в житті. Зауважте, що люди, які реально багато подорожують або добилися серйозного успіху в житті, рідко займаються збиранням марок.

Книги колекціонують також люди, яким чогось у житті не вистачає. Колекціонери рідкісних книг потребують самоствердження. Збирачам книг, скажімо, з військової історії в реальному житті бракує хоробрості. Збирачі мемуарів знаменитих людей самі в душі плекають надію стати знаменитостями.

Картини або художні альбоми часто збирають люди, які зовсім не тяжіють до мистецтва, але бажають уславитися естетами.

Людина, яка збирає нестандартні твори мистецтва – скажімо, художників-модерністів або авангардистів, намагається здаватися екстравагантною, хоча насправді може зовсім не бути такою.

Ті, хто збирають оригінали відомих майстрів, зазвичай прагнуть підняти або затвердити свій соціальний статус. Часто така людина навіть не розбирається в живописі, але те, що у неї вдома висять дорогі полотна, гріє їй душу.

Монети збирають люди, у яких складні відносини з грошима. Нерідко вони декларують, що не в грошах щастя. Але в глибині душі кожен з них усвідомлює, що гроші йому потрібні. Колекція монет допомагає їм відчути себе впевненіше, знайти грунт під ногами.

Зброя – символ агресії і захищеності. Чоловік, що колекціонує зброю, прагне довести собі та іншим, що він – справжній “мачо”. Але на ділі такі люди часто не впевнені в собі.

Якщо зброю збирає жінка (що велика рідкість), то вона прагне виглядати фатальною і ексцентричною особистістю, приховати свою жіночу слабкість.

Декоративний посуд частіше збирають жінки. Витончені чашки і вазочки можуть свідчити про ваше прагнення прикрасити своє життя. Це означає, що в реалі вам не вистачає краси і гармонії.

Чоловік, що збирає декоративні кружки або інші подібні вироби – естет по натурі. В його характері обов’язково присутнє щось жіночне, в душі він романтик.

Багато хто збирають коллекционные фигурки, що зображують різних тварин. Погляньте, яких саме – і ви багато чого зрозумієте про людину.

Так, фігурки собак колекціонують люди, які в душі самотні, але їм важко будь-кому довіритися. А також ті, хто відчуває себе незахищеними.

Статуетки кішечок збирають ті, хто прагне до незалежності, але в той же час потребує чужого тепла і участі.

Пташок, рибок і комах колекціонують люди, яким у житті не вистачає “легкості”, яким важко розслабитися, які змушені постійно грати якусь роль … Часто це ті, хто займається бізнесом, високо стоїть на кар’єрних сходах. Колекція “легких” істот є для них віддушиною, дозволяє хоч недовго побути самим собою.

Конячок збирають ті, кого не влаштовує їх нинішнє буття. У глибині душі вони мріють кинути все і “поскакати” куди-небудь. Але не можуть цього собі дозволити.

Фігурки корів чи свиней – символи благополуччя. Їх збирачі люди, які відчувають сильну невпевненість у собі.

Зображення диких і агресивних тварин – ведмедів, вовків, левів, тигрів, драконів, крокодилів, змій збирають люди, яким по життю не вистачає “озвірину”. Їм дуже важко кого-небудь “вкусити” в реалі, тому вони змушені задовольнятися “віртуальними” символами агресії.

Фігурки людей колекціонують, як правило, ті, хто, як їм здається, живе чужим життям. Наприклад, якщо людина збирає бюсти або статуетки знаменитостей, то вонавпевнена, що гідна більшого, ніж має тепер. А колекція статуеток, що зображають представників різних народів і національностей, вказує на те, що в душі її власника уживаються відразу кілька “особистостей”, але він не наважується їх проявити.

Деякі люди збирають дуже екзотичні колекції -наприклад, медичні інструменти або консервні банки. Але така людина швидше прагне виглядати нестандартною і ексцентричною, ніж насправді є нею.

Словом, дізнайтеся, що збирає ваш новий знайомий, і робіть висновки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...