Ваша вагітність і автомобіль

Ваша вагітність і автомобільЧи варто продовжувати водити автомобіль після того як ви дізнались що вагітна? Звичайно, але є дві умови: досвід і безпека.

Якщо ви впевнено почуваєте себе за кермом, то чому б і не продовжувати водити автомобіль. Багато жінок просто не уявляють собі життя без автомобіля: ніякої тисняви в громадському транспорті, духоти і максимально комфортна обстановка. Для більшості майбутніх мам машина – це просто паличка-виручалочка в будь-яких ситуаціях.

Але є речі, на які потрібно звернути увагу.

За кермо сідайте тільки в тому випадку, коли немає протипоказань по здоров’ю. Утримайтеся від поїздок, якщо ви страждаєте запамороченнями, підвищеною дратівливістю і збудливістю, болями в суглобах, різкою реакцією на запахи і т.д. А краще і правильніше буде проконсультуватися з цього приводу зі своїм лікарем.

Не забувайте, ви вже відповідаєте за двох! Найголовніше – це правильна посадка. Відрегулюйте сидіння так, щоб зап’ястя були на верхній точці керма, а кермо, в свою чергу, ні в якому разі не впиралося в живіт (відстань має бути не менше 10 см, але взагалі чим більше, тим краще). Не опускайте спинку водійського крісла до стану «напівлежачи», найбезпечніше положення – саме сидяче. Що стосується ременя безпеки, то він вимагає особливого поводження. Нижня його частина повинна лежати на стегнах під животом, а діагональна – проходити по плечу, по грудях і вниз до боку. У продажу є і спеціальні ремені для вагітних жінок. Не забувайте пристібатися навіть у тих випадках, коли ви не сидите на водійському сидінні.

Завжди тримайте в машині мобільний телефон. У поїздці можуть трапитися будь-які непередбачені ситуації. Добре б під рукою мати номер телефону служб, що допомагають при виникненні несправностей в авто (самим копатися в моторі цей період не варто). Якщо ви любителька поговорити за кермом, то постарайтеся обмежити свою звичку і заодно придбати гарнітуру. Справа в тому, що у вагітних жінок часто розсіяна увага, а зайві подразники нам не потрібні, правда?

Намагайтеся не проводити за кермом багато часу. Пам’ятайте, що на кожну годину «сидячого положення» потрібно 15-20 хвилин відпочинку. Припаркуйте машину, прогуляйтеся і розімніть суглоби. На всяк випадок завжди тримайте при собі пляшку чистої питної води і засоби, що рятують від нудоти (яблуко, крекери). Заколисування в автомобілі – досить часте явище, навіть якщо ви не страждали цим раніше.

У салоні завжди повинна бути комфортна температура. Але кондиціонером і відкритими вікнами захоплюватися не варто: нам ще застудитися не вистачало. Якщо погода на вулиці занадто спекотна, краще утримайтеся від поїздки (на крайній випадок, викличте таксі).

Цікаво буде прочитати: аренда автомобилей в харькове

Намагайтеся не перестроюватися в найнебезпечніші ряди: крайній лівий і крайній правий. Рухайтеся посередині з середньою швидкістю потоку. І ніяких викрутасів, навіть якщо ви досвідчений водій!

Ні в якому разі не сідайте за кермо, щоб дістатися до пологового будинку! Викличте «Швидку» або попросіть чоловіка або родичів довезти вас.

Ще одна порада – не беріть автомобіль в оренду, адже він не буде підлаштований під ваші потреби.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...