Варвара

Перекладається з давньогрецької як – "дикунка, варварка".

Варя – велика домувальниця, можливо, тому заміж виходить пізно і часто – невдало. Однак притаманна їй терплячість допомагає зберегти шлюб.

"Зимові" – непогані спортсмени, захоплюються лижним спортом. Розсудливі і замкнуті, свої образи тримають у собі. Неквапливі – почавши справу, не будуть поспішати з ним, поки не обдумають все докладно. "Літні" – образливі і вимогливі (не стільки до оточуючих, скільки до себе), вони вміють подати себе, зі смаком одягтися.

Ім'я походить від давньогрецького "barbarus" – "не грек", тобто "дикун". До російським це ім'я прийшло з Візантії і вже в Росії прийняло свій кінцевий варіант: замість "Барабара" – "Варвара". У цей день православні відзначають іменини святої Варвари Ону. Відомо, що після смерті свого чоловіка Варвара вирішила залишити мирське життя заради прийняття чернецтва. Прийнявши постриг, вона стала активно допомагати у будівництві шкіл для бідняків і вчила дітей церковнослов'янській мові. Дівчина, що носить це ім'я, володіє граціозними манерами і гострим розумом. Це дуже смілива людина, що не боїться чужих щ поглядів і докорів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...