Ванда

Люблять "наводити порядок" і шукати справедливість. Особливо це стосується Ванд, народжених взимку: вони конфліктні, намагаються всіма командувати, нав'язувати свою думку і сперечатися через дрібниці; в житті їм доводиться важкувато. "Літні" Ванди добріше, але з хитринкою.

Серед жінок із цим ім'ям є художники, інженери, продавці, кравчині, архітектори, лікарі, вихователі дитячих садків, кушніри.

Шлюб у Ванди, як правило вдалий, і звичайно в них народжуються сини (за винятком "осінніх"). Ці жінки всього домагаються в житті своїми силами: вони і чоловіка виберуть собі такого, який відповідає їх ідеалу чоловіка. Ванда – прекрасна господиня, хоча і любить вранці поспати довше і не терпить миття посуду. Будинок у неї, тим не менш, завжди в повному порядку, і смачний обід приготовлений. Вона ощадлива в домашніх витратах, діє не поспішаючи, продумуючи кожен крок. Ванда – не тип ділової жінки, кар'єрі вона віддає перевагу домашньому коло, роль берегині домашнього вогнища. У неї багато друзів, яких вона охоче приймає вдома. Ім'я Ванда найчастіше зустрічається на Україні і в Польщі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...