Валерія

Походить від латинського слова "валео", перекладається як – "бути здоровим".

Валерія продовжує залишатися складною і непередбачуваною. Вона суперечлива в оцінці подій і людей, непостійна в своїх намірах. Природно, такий характер не дуже-то розташовує до себе. Втім, якщо у вас вистачить терпіння завоювати її розташування або просто пощастить їй сподобатися, ви будете мати найвідданішого друга, який вперто буде бачити в вас тільки хороше, навіть якщо ви цього не заслуговуєте. Той, хто зможе проникнути в характер Валерії глибше, побачить, що в основі навіженої поведінки Валерії лежить її вразливість, підвищена чутливість. Швидкоплинний погляд, кинутий чоловіком Валерії на що проходила жінку, не помітить ніхто, а Валерія примітить обов'язково. І наслідком цього може стати незрозумілий багатьом вчинок, рішуче зіпсувати настрій.

Валерія турботлива, господарська дружина, вдома у неї у всьому порядок. Не любить ходити на вечірки, в гості, віддає перевагу їм домашню тишу і спілкування в колі сім'ї. Ревнива, кожна нова жінка в оточенні чоловіка викликає у неї безліч страхів і підозр, принизливих для чоловіка допитів. Ревнощі Валерії нерідко руйнує вдало складається спочатку шлюб.

Валерія – це ім'я латинського походження, перекладається як "міцна". Але не варто розуміти значення її імені в сенсі "сильна фізично". Сила Валерії полягає в її дусі. Це дуже вольова і цілеспрямована представниця прекрасної половини людства. Вона переносить всі складнощі, що зустрічаються на її шляху, з гордо піднятою головою, мужньо зносить всі тяготи і прикрощі, якими її карає життя. Валерія – лідер практично в будь-якій компанії, з нею не засумуєш; як би їй не було сумно чи погано, вона не стане показувати свій стан оточуючим. Свята покровителька – мучениця Валерія Кесарійського, яка вела праведне життя і постраждала за свою віру в Христа.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...