Валерій

Походить від латинського слова "валео", перекладається як – "бути здоровим".

Валерій наполегливий, намагається придбати спеціальність, яка давала б можливість не тільки забезпечити родину, але й поїздити, і побачити світ. У Валерія міцна психіка, він не відчуває жодних комплексів у спілкуванні з людьми, легко заводить нові знайомства. Займається спортом, віддає перевагу бокс, може бути частим і удачливим відвідувачем іподрому. Любить возитися в землі і тому обов'язково спробує обробити хоча б маленький її ділянку біля свого будинку, навіть якщо цей будинок – висотний. В крайньому випадку, висадити зелень на балконі.

Педантичний у виборі майбутньої дружини. Шукає дружину духовно багату, цінує побутову акуратність і охайність. У своїх пошуках довго не одружується. Дівчата, з якими вони зустрічаються, часто, не чекаючи пропозиції, поривають з ними. А даремно! У шлюбі Валерій – переконаний однолюб. Прихильність Валерія до дружини приймає деколи суто фізіологічний характер, коли він просто не в змозі їй змінити, хоча бажання змінити майже ніколи не покидає його. Деякі недолугі дружини, відчувши це, дозволяють собі зневажливо ставитися до чоловіка. Самолюбний Валерій може цього не пробачити.

Домосіди. Зворушливо відносяться до новонароджених. Не без задоволення ходять за покупками на базар. П'ють помірно. У народжених взимку характер складніший, ніж у "літніх", вони деспотичні і скупуваті. Особливо важкі в спілкуванні Валерій Миколайович, Дмитровичі, Борисович, Ігоревичі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...