Валентина

Походить від давньоримського слова "Валента", перекладається як "сила, міць".

У Валентини легкий, схожий чимось на весняне сонце вдача. Вона може легко розлютитися, посваритися з кращою подругою, але не проходить і двох хвилин, як вона вже готова йти на примирення. І багато хто з тих, хто її добре знають, без всяких образ прощають їй ці спалахи, знаючи її м'який, відхідливий характер.

Валентина – гостинна людина, легка на підйом, прийшовши в гості, однією з перших кидається допомагати господині будинку. Вона взагалі проста в спілкуванні, найчастіше весела, дуже гостинна і сама любить ходити в гості. Валентина любить азартні ігри, при грі дуже захоплюється, хворобливо переживає програш.

Заміж виходить по любові, але любов її часто вторинна – виникає в якості відповідного почуття до людини, яка викликає у неї співчуття своєю відчайдушною любов'ю до неї. В сімейне життя Валентина поринає з головою. Майже весь вільний час вона присвячує чоловікові й дітям, не відмовляється від турботи і про старих людях. Ворогів у Валентини, можна сказати, і немає, є заздрісники, але і їх вона часто обеззброює своєю добротою. І все ж особисте життя Валентин складається не завжди вдало. У цьому винні, головним чином, їхні чоловіки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...