Вагітніти краще взимку!

Вагітніти краще взимкуПоспішити запланувати малюка, поки на вулиці холодно, закликають американські вчені. Вони впевнені, що якщо вагітність у жінки настане взимку, то у неї народяться дітки більш витривалі і здорові, ніж ті, які були зачаті в будь-яку іншу пору року.

Після тривалих досліджень фахівці США з’ясували, що в холодну пору року у сильної статі виробляються більш сильні і витривалі сперматозоїди. Тому саме ці якості передаються малюкові, зачатому взимку.

Вчені впевнені, що влітку, в сильну спеку, яєчка у кавалерів часто перегріваються, і у чоловічого сімені часто знижується сама здатність до запліднення.

Підтверджує це і ще одна версія фахівців. Так, китайські лікарі здавна оберігалися від небажаної вагітності простим способом. Вони просто сідали в тазки з гарячою водою. Така ось процедура допомагала китайським чоловікам втратити здатність до зачаття на три місяці. За цей час, як відомо, сперматозоїди повністю оновлюються.

Отже, малюки, зачаті взимку, виростають більш кмітливими і наполегливими у досягненні своїх життєвих цілей. Крім того, у «зимових» діток більш легкий характер і міцне здоров’я.

Перший триместр вагітності в цьому випадку випаде на зиму, пройде легко і гладко. Другий захопить пробудження природи, і це відіб’ється на розвитку малюка. Останній, третій, випаде на літо. У цей сезон вагітна зможе їсти всі овочі і фрукти, поповнювати організм вітамінами. Як результат – на початку осені з’явиться на світ здоровий і витривалий малюк, який буде радувати і тат, і мам.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...