Вагітність і море

Вагітність і мореЯкщо ви чекаєте дитину і цей щасливий час прийшовся на літній сезон, цілком можливо, вдасться провести його біля моря. Чи може бути щось краще сонця і ласкавих хвиль, особливо якщо поруч коханий чоловік?

Однак не забудьте – зараз ваш організм вразливий в кілька разів більше ніж у звичайному стані. Існує кілька правил, які збережуть здоров’я вам і вашому майбутньому малюкові.

Давайте спробуємо перерахувати їх.

1.Поїздку на море однозначно варто відкласти, якщо існує небезпека відшарування плаценти. Тут неприпустимі ніякі навантаження, яких в процесі активного відпочинку не уникнути.

2.Незнайома країна – незнайомі хвороби.

3.Токсикоз також може поставити хрест на вашій поїздці. Скачки тиску, набряки – не найкращі супутники в морській подорожі.

4.Алергікам варто уникнути контакту зі спекотною морською флорою. Теж стосується загострень різноманітних хронічних захворювань.

5.У другій половині терміну небажані зміни клімату. Зупиніть свій вибір на курорті, температура і вологість якого не сильно відрізняються від звичних вам.

6.Уникайте сильної спеки. Температура за 30 здатна привести до теплового удару, і завдати серйозної шкоди вам і вашому малюкові.

З цими застереженнями подорож на море – прекрасна ідея. Плавання – це чудова вправа для всіх ваших м’язів, включаючи діафрагму і черевні м’язи, сила яких вам знадобиться при пологах. Морська сіль дуже корисна для шкіри і є дивовижним засобом, що знімає стреси. Про сонячні ванни і говорити нічого: ряд необхідних організму речовин наша шкіра виробляє саме під сонячними променями. Головне – не перестарайтеся. Пам’ятайте, що занадто великі навантаження вам протипоказані. Уникайте перевтоми.

Крім купання, варто звернути увагу на тривалість сонячних ванн. Будьте обережні з сонцем. Не забудьте, що перегрів легко може призвести до непритомності, та й маткові кровотечі нерідкі саме після довгого відпочинку під палючими променями. Варикоз – теж нерідко наслідок того, що ви занадто багато загоряєте. І кому потрібна надлишкова пігментація шкіри, ці жахливі плями?

Постарайтеся, вирішивши відправитися до моря, продумати абсолютно всі деталі майбутньої подорожі. Не забувайте – зовсім скоро ви станете мамою, і, щоб дитя було здоровим, краще уникати будь-яких потенційно небезпечних і травмуючих плід дій.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...