Вагітність до шлюбу …

Вагітність до шлюбу Вагітність до шлюбу … Ніхто не знає, як це сталося. Ні він, ні вона. Адже обидва були обережні, уважно стежили, щоб не було “сюрпризу”, і тут звучить раптова, несподівана новина. Радіти чи плакати?

П’ятий тиждень, всередині росте маленька людина. А молоді люди навіть живуть порізно! На те, щоб узаконити стосунки, не вистачає грошей. Напевно, ніколи не прозвучить довгоочікуване “виходь за мене”, факти вистрілили в лоб. Напевно хотілося не цього.

А повинно було бути так красиво, пропозиція руки при світлі місяця, на пляжі, скромне весілля з вінчанням. Як все це організувати тепер? Як домовитися? Виховання дитини – це не тільки турбота, це повна готовність до всіх радощів і прикростей сучасного світу. Як все зробити?

Звичайно, це не той сценарій, про який мріяла молода пара, яка тільки недавно познайомилася. У голові кожного завжди є образ точної хронології подій: трирічний зв’язок, спільне проживання, кредит, весілля і тільки після всього цього – дитина.

А тут починається з кінця. Ну що ж, слід підставити обличчя викликам. Зараз потрібно відзначитися емоційною зрілістю, розумом, керуватися любов’ю і розумінням. Стільки складних слів. До розв’язки подій залишилося вісім місяців. Строк, якого може цілком вистачити для того, щоб всі справи розкласти по поличках і знайти відповідний вихід з несподіваних ситуацій.

Для початку необхідно визначитися з життєвими пріоритетами. Може виявитися, що підхід до життя, життєві цілі і інші бажання – зовсім різні в обох партнерів. Варто поговорити про це і домовитися з другою половиною. Потрібно подумати над власними очікуваннями від самого себе, чого насправді від себе потрібно, що радує, а що засмучує. Що в житті приносить задоволення, а на що ніколи неможливо погодитися.

Слід заново проаналізувати свої потреби, спільні та індивідуальні. Варто пояснити власне розуміння значень слів, які є важливими при створенні сім’ї. Це такі слова, як: любов, повага, довіра, шлюб. Можливо, хтось із партнерів необов’язково розуміє дані значення в традиційному сенсі.

Це відповідний момент для того, щоб уточнити, здавалося б, банальні речі, які важливі при спільному проживанні в одній квартирі: поділ обов’язків, періоди прибирання і готування. Може вийти назовні прихований кулінарний талант або здатність до декорування інтер’єру. Потрібно окреслити основні правила, хто і за що буде відповідати.

Наприкінці необхідно розповісти один одному те, хто чого побоюється в новій ситуації, що склалася. Кожен має право на слабкість, і цього не варто приховувати, оскільки щирість – це черговий ключ до створення щасливої, хоча і не зовсім запланованої сім’ї.

Існує така річ, таке слово, про який завжди слід пам’ятати – розмова. Без нього не можна вирішити жодної проблеми чи спору, без нього ніколи не вдасться дізнатися очікування дружини або чоловіка, без нього не вийде створити нічого надійного.

Потрібно пам’ятати: розмова – ліки від усього, перевірене і доведене. Вище голову і всього самого найкращого на новій дорозі життя!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...