ВАГІТНІСТЬ – ЦЕ НЕ ХВОРОБА

Найсучасніші способи зберегти здоров’я і бадьорість духу усі 9 місяців! Залишайтеся активною, веселою і позитивною! Здоров’я таких любить!

Хвилювання і щастя, велика відповідальність і велика любов – почуття, які переповнюють майбутню маму. Зовсім скоро про вашу таємницю дізнаються всі. Не соромтеся ділитися радістю, нехай весь світ знає про найважливіші події у вашому житті!

Запам’ятайте: головний секрет здорової вагітності – правильний настрій майбутньої мами. Тільки ви можете перетворити всі 9 місяців в прекрасний час. Беріть в групу підтримки чоловіка і найближчих.

ЛІКАР І КЛІНІКА

Для ведення вагітності вибирайте СВОГО лікаря:

  • який сподобається вам;
  • якому ви зможете довіряти як собі;

який весь час буде на зв’язку і зможе проконсультувати вас в будь-яку хвилину по усіх необхідних питань при зустрічі, по телефону або скайпу.

Найкраще, якщо пологи буде приймати той же лікар, який вів вашу вагітність. Зараз про все можна домовитися. Ну і зірки нехай стануть правильно в відповідальний момент!

АНАЛІЗИ І УЗД

УЗД, аналіз крові і сечі – головні дослідження всі 9 місяців. Завдяки сучасній 3D і 4D ультразвукової діагностиці видно, як розвивається дитина і протікає вагітність. Майбутні батьки мають можливість познайомитися зі своїм малюком ще до народження, спостерігати за його рухами в животику і навіть розгледіти риси обличчя. Але головне – оцінити розміри дитини, динаміку його розвитку, товщину / зрілість плаценти.

2 способи проведення УЗД під час вагітності:

  • Трансвагінальний (застосовується на ранніх термінах вагітності шляхом введення спеціального датчика, дозволяє найбільш чітко спостерігати ще зовсім маленький плід);
  • Скринінговий (виконується через шкіру стінки живота, на яку наносять шар спеціального гелю, щоб ультразвукові хвилі краще проникали в черевну порожнину).

Зазвичай рекомендується 3 сеанса ультразвукової діагностики протягом всіх 40 тижнів. Але якщо є підозри про будь-яке відхилення в здоров’я мами чи малюка, число візитів до лікаря може бути збільшено. І повірте, нічого страшного в цьому немає, адже УЗД – абсолютно безпечна процедура (доведено вченими) + ви частіше зможете бачити свого малюка, спостерігати за його рухами в животику, розглянути його личко і краще познайомитися з ним. Перше фото, зроблене під час УЗД, обов’язково збережіть!

Ультразвукові дослідження важливо проводити:

  • У кваліфікованого фахівця;
  • На сучасному обладнанні.

Клінічний аналіз крові і загальний аналіз сечі вам потрібно буде здати не менше 4 разів і в разі потреби (медичними показниками) додатково.

Аналіз крові на визначення групи крові і резус-фактора. При негативному резус-факторі у вагітних один раз на місяць перевіряють титр аллоіммунних антитіл для профілактики резус-конфлікту між матір’ю і малюком.

Мікроскопічне дослідження мазка на флору статевих шляхів майбутньої мами дозволяє своєчасно виявити загрозу інфікування дитини.

Дослідження на сифіліс, ВІЛ, гепатит В і гепатит С.

Аналіз крові на цукор, біохімічні показники (АлАТ, АСАТ, загальний білірубін, гамма-ГТ, сечовина, креатинін, загальний білок).

Коагулограма (протромбін, фібриноген, АЧТЧ).

Дослідження хромосомної патології плода (скринінгове дослідження) – його проводять за бажанням майбутньої мами або за медичними показниками на 11-13-й, 16-18-й і 30-43-му тижні вагітності.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...