Вагітність та укуси кліщів

Вагітність та укуси кліщівПрийшла весна і не за горами вже і літо, на вулиці спека і так хочеться втекти до хвойного лісу де повітря чисте і ним не можна надихатися, чи на якусь галявину біля річки та поніжитися в тіньку березки чи верби. Однак така безневинна прогулянка для вагітної може обернутися величезними проблемами.

На шляху гарного відпочинку стоять кліщі, які як відомо можуть бути переносниками енцефаліту. Досить часто повертаючись з прогулянки на природі можна знайти прикріпленого до шкіри кліща. Для вагітних такий «пасажир» несе подвійну небезпеку, адже вона відповідає не лише за своє здоров’я, а і за здоров’я свого малюка.

Щоб уникнути прикріпленню кліща до тіла, необхідно прикрити всі ділянки тіла, які вони найбільше полюбляють, а саме: голову (особливо у волоссі), суглоби та складки на тілі (лікті, коліна, пахви), пах. Після прогулянки потрібно акуратно оглянути все тіло, так як кліщі можуть чіплятися у найнеочікуваніших місцях.

Якщо ж не вдалося уберегтися від укусу кліща, потрібно без затягувань звернутися до інфекціоніста та здати всі необхідні аналізи. Самостійно кліща можна видалити (місце укусу змочити олією), але після відчіплення кліща, його теж потрібно взяти для експертизи.

Отож, вагітність на будь-якому місяці та у будь-якому місці – це величезна відповідальність і обережність лишньою не буває.

Единственной помехой для хорошего отдыха на природе могут стать комары. По этому нужно помнить, что защита от комаров всегда должна входить в список необходимых вещей, которые берутся с собой на природу или в поход.

Фото з сайту: www.pestcontrol.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...