Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Вагітність та електроприлади

Вагітність та електроприладиЯк поводитися з комп’ютером і електронними побутовими приладами під час вагітності, щоб їх випромінювання не завдало шкоди малюку?

Які прилади випромінюють електромагнітні поля?

Все, що вмикається в розетку або працює від батарей, акумуляторів. І холодильник, і кавоварка, і тостер, і НВЧ-піч, і електроплита, і фен, і телевізор більшою чи меншою мірою поширюють електромагнітні хвилі.

Що стосується решти побутових приладів, то їх випромінювання розповсюджуються на меншу відстань і розподіляються менш виразно. Тому їх варто ставити один від одного сантиметрах в сімдесяти.

Побутова техніка

Намагайтеся зайвий раз не використовувати побутову техніку. Якщо можна в ситуації обійтися без неї – користуйтеся випадком.

Небажано вмикати відразу декілька "помічників", особливо якщо ви знаходитеся з ними в одному приміщенні. Якщо на кухні одночасно працюють і кавоварка, і мікрохвильова піч, і тостер, та ще і холодильник постійно працює – це перебір.

Фен

Навіть звичний фен створює досить могутнє поле. Тому в період вагітності варто обмежувати спілкування з цим приладом.

Комп’ютер і телевізор

Комп’ютер і телевізор за рахунок електронно-променевої трубки дають досить сильне ЕМІ. Але обмеження на проглядання телевізора під час вагітності накладати не обов’язково. На здоров’я малюка проглядання телепрограм не позначиться – якщо тільки ви не сидітимете, утнувшись носом в екран. Дивитися телевізор потрібно з відстані, рівної п’яти діагоналям монітора.

А ось від спілкування з комп’ютером на час вагітності слід відмовитися. Якщо ваша трудова діяльність вимагає контакту з цим приладом, працедавець повинен надати вам на період вагітності заняття, не пов’язане з комп’ютером.

Телефони

Лабораторні дослідження на тваринах показали, що телефонна "аура" знижує імунітет людини. Плюс до всього, телефонне поле не можна зменшити, відійшовши від апарату подалі, як це можна зробити з багатьма іншими приладами.

Приймаючи все це до уваги, краще не використовувати стільниковий зв’язок під час вагітності. Ну хіба тільки в екстрених випадках. При цьому телефон, що знаходиться в сплячому режимі, не варто носити в кишені, на поясі. Краще, якщо він знаходитиметься в сумці.

Методи боротьби

Останнім часом з’явилися оригінальні засоби захисту від електромагнітного випромінювання. Деякі з них можна придбати в онлайн магазин техніки. Виконані вони у вигляді пластинок, карток, невеликих "ґудзичків", ці пристрої кріпляться на корпус електроприладу.

Треба сказати, що комп’ютер або телефон, забезпечений таким захисником, не скорочує свої електромагнітні флюїди – це показали спеціальні дослідження. Але дію того ж стільникового телефону на імунну систему вони якимсь чином трішки знижують – експерименти на тваринах це підтвердили.

Проте дія цих пристосувань виражена не настільки, щоб можна було цілком на них покластися і вільно "плавати" в електромагнітних хвилях під час вагітності. Ці пристрої не дозволять вам користуватися електроприладами вільніше, чим це рекомендовано вище.

Джерело: www.mama-papa.com.ua

Exit mobile version