Вагітність – період смачного життя

Вагітність - період смачного життяПерш ніж перейти до обговорення різних продуктів і блюд, познайомимося із загальними правилами складання раціону, який буде корисним для вагітної і принесе їй задоволення.

Бажано, щоб продукти рослинного походження складали 2/3 або хоча б половину вашого денного раціону. Особливо актуальне таке меню в останні тижні перед пологами – овочі і зелень містять простагландіни, від яких залежить еластичність тканин родових шляхів.

Протягом вагітності така "дієта" допоможе майбутній мамі нормалізувати роботу кишечника і добитися більш рівномірної надбавки ваги.

Проте у жодному випадку не МОЖНА знижувати кількість продуктів тваринного походження – для нормального розвитку малюку необхідний тваринний білок, який міститься в м’ясі, рибі і молочних продуктах. У раціон вагітної повинне входити 70-90 г тварини білків.

Свіжі овочі і фрукти корисніші, ніж термічно оброблені. Безумовно, йдеться лише про ті продукти, які традиційно уживаються в їжу сирими. Наприклад, свіжа морква, капуста і зелень корисніші, ніж зварений з них суп.

Свіжоприготована їжа смачніша і корисніше, ніж припасена завчасно. Звичайно, працююча жінка часто не має нагоди 3-4 рази на день готувати їжу. Хай це буде мотивом побалувати себе у вихідні!

Харчування "на ходу" не приносить користі. Краще не відволікатися від процесу – тоді їжа добре засвоюватиметься. Ретельно пережовуйте їжу – таким чином ви полегшуєте організму процес переварення їжі і покращуєте процес її засвоєння. Порада проста: достатньо відправляти наступний шматок їжі в рот тоді, коли пропав смак від попереднього.

Слідуючи цій нехитрій рекомендації, ви зможете по гідності оцінити улюблене блюдо без побоювань за свою вагу і проблеми з травленням.

Джерело: mamochka.kz

Поділитися в...

Вас може зацікавити...