Вагітність: непристойні симптоми

Вагітність - це не тільки радісне очікування, але часом, і неприємні відчуття

Незважаючи на величезну кількість інформації про вагітність, експерти попереджують , що деякі аспекти твого шляху від зачаття до пологів все одно стануть цілковитою несподіванкою. Щоб допомогти тобі хоч трохи підготуватися до того, що тебе чекає під час очікування дитини, ми підготували розповідь про шість симптомів. Про тих самих, які не прийнято обговорювати в малознайомій компанії. Які взагалі не прийнято обговорювати. Отже …

Команда Гази!
Коли справа доходить до побічних ефектів вагітності, гази стоять на першому місці, в першому триместрі. Причина проблеми у високому рівні прогестерону, гормону вагітності. Цей гормон уповільнює процеси, що відбуваються в шлунку, і дозволяє газам накопичуватися там у більших, ніж звичайно, кількостях. Так-так, саме цей гормон винен у тому, що ти звучиш, коли найменше цього чекаєш.

Вдалим рішенням стане ретельний контроль того, що ти їси. Виключи їжу, що сприяє газоутворенню: броколі, бобові, газовані напої. Зробивши це, ти дійсно відчуєш різницю. Також краще вживати їжу маленькими порціями, але частіше.

Неміфічня нудота
Історії про ранкову нудоту на ранніх строках – не більше ніж черговий міф. Але те, що часто застає зненацька, – проміжок часу між почуттям легкого дискомфорту в шлунку і відкинутою цим самим шлунком вечерею – часто в самих невідповідних ситуаціях.

Нудота – природний супровід практично кожної вагітності. Але є кілька прийомів, які допомагають тобі уникнути ситуації, коли тебе зненацька знудило на когось. Одним з рішень цієї проблеми може стати зміна режиму прийому спеціального вітамінного комплексу для вагітних.
Спробуй приймати їх ввечері і, бажано, разом з їжею – це допоможе зберегти їх на всю ніч і успішно справитися з нудотою вранці. Якщо твій доктор не категоричний щодо самого комплексу, спробуй приймати різновид з пониженим вмістом заліза. Саме залізо та його сполуки в багатьох випадках сприяють нудоті.

Крім того, спробуй носити спеціальний браслет. Передбачаючи легкий тиск на нерв, що відповідає за нудоту, він допоможе тобі відчувати себе комфортніше вранці і врятує від неконтрольованої блювоти днем.

Де тут туалет?
Це не тільки слух, це дійсно так. Вагітність і нетримання пов’язані між собою. Справа в тому, що твій зростаючий животик починає тиснути на сечовий міхур, і стримувати навіть маленьку кількість рідини стає набагато важче. У той час як менша кількість випитої рідини допоможе тобі, коли ти не вдома, вечорами з’явиться необхідність заповнювати необхідну організму воду. А це значить не тільки щогодинні нічні візити в туалет, але і мокру постіль як можливий варіант.

Більш дієвим рішенням можуть стати вправи Кегеля. Так-так, ті самі, які рекомендують для нормалізації вагінальної мускулатури після пологів. Не чекай закінчення вагітності – їхній час вже настав! Піклуючись про фізичне аспекті нетримання, не забудь убезпечити себе спеціальною серветкою, яка допоможе у випадку чхання з наслідками.

Вагінальний сюрприз
Це не завжди буває помітно стороннім. А тобі може принести чимало дискомфорту. Ми маємо на увазі вагінальні проблеми, такі як збільшення, почервоніння, печіння в області вагіни, а також неприємний запах.

І знову винні гормони і все збільшується вага малюка. На щастя, з цією проблемою можна боротися. Носи білизну з натуральних матеріалів і щоденні прокладки, міняй їх якомога частіше, зберігаючи піхву сухою і чистою. Це допоможе істотно зменшити як запах, так і дискомфорт.

І пам’ятай, що гормони вагітності впливають і на нюх, тому не дивуйся, якщо просто жахливий, на твою думку, запах просто ніхто не відчуває.

Пам’ять … дівоча?
Ти береш телефон, щоб подзвонити клієнтові – і ти вже не пам’ятаєш, з ким збиралася поговорити. Ти входиш у продуктовий магазин, вирішуючи купити … що? Ти забула. Це – всього лише пара прикладів мозку матусі, що забуває буквально все. Така забудькуватість переслідує більшість жінок в положенні, найчастіше починаючи з другого триместру.

У той час як багато списують цей симптом виключно на гормони, можливо, причина криється в щільному графіку майбутньої мами.

Коли ти намагаєшся впоратися з гормонами і іншими радощами вагітності, не кажучи вже про декретну відпустку, страхи за здоров’я малюка, за себе, за пологи і за своє майбутнє, час від часу твій мозок відключається просто для того, щоб трохи перепочити .

Протистояння вагітних
Хто б не був автором висловлювання: «ніколи не зв’язуйтеся з вагітною жінкою», він знав, про що говорив. Дійсно, гормони, які активно виробляються під час вагітності, здатні перетворити навіть саму спокійну жінку в справжній згусток емоцій! Гормональний фон впливає не тільки на почуття злості й агресії, а й на раптові напади меланхолії і бажання поплакати по самому незначному приводу. Якщо ти відчуваєш, що злишся (сумуєш, плачеш) більшу частину дня і не можеш впоратися з цим своїми силами, поговори про це зі своїм лікарем. Іноді вагітність змушує жінку пригадати про старі емоційні потрясіння, і твоя плаксивість може бути результатом не тільки гормонального вибуху, але і не до кінця залікованою психологічною травмою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...