Вагітність неповнолітніх. Що робити?

nepovnolitnya-vagitnaДля багатьох молодих пар слово « вагітність » звучить як справжній вирок, але деякі навіть вважають її подарунком долі. Якщо партнери ще не досягли повноліття, то страх перед настанням вагітності цілком обґрунтований. Організм дівчини в 13-15 річному віці не має фізіологічної готовності до виношування і народження дитини. Більше того, її партнер може понести кримінальне покарання за спокушання малолітніх. Якщо ви знаходитесь в такому положенні, не впадайте у паніку, з кожної ситуації завжди існує вихід.

Отже, що ж робити, якщо ваша неповнолітня дівчина вагітна?

1. У вас є два шляхи: зробити аборт або жити разом (у цивільному або офіційному шлюбі) і виховувати дитину. Насамперед, спокійно розберіться в собі. Для цього вам обом доведеться чесно відповісти на багато питань. Чи хочете ви в майбутньому бути разом? Чи готові ви стати родиною? Чи готові ви обидва бути батьками? Чи можете ви обидва нести відповідальність за дитину? Більше того, ваше рішення повинно залежати і від матеріального становища і від здоров’я майбутньої мами.

2. Синам необхідно повідомити своїм батькам про вагітність дівчини і про прийняте рішення. Як показує статистика, незважаючи на шок і невдоволення від почутої новини, більшість батьків згодом наполягають на народженні дитини. Якщо ваші близькі підтримали вас у намірі створити сім’ю, можна йти в будинок до дівчини і робити пропозицію. Обов’язково візьміть з собою батьків, купіть квіти і обручку. Спокійно все разом обговоріть (присутність батьків нареченої обов’язкова). Якщо дівчина і її батьки дали згоду, починайте підготовку до весілля. Обов’язково відвідайте лікаря, він повинен зробити перше УЗД!

3. Побоюючись гніву близьких людей, багато пар в такій ситуації вирішують зробити аборт. Як відомо, без дозволу батьків аборт неповнолітнім категорично заборонений. Але завжди є недобросовісні люди, готові піти на злочин за гроші. Багато недосвідчених пар знаходять таких лікарів в інтернеті, не думаючи, що для проведення аборту необхідні: висока лікарська кваліфікація, наявність досвіду, санітарні умови. Від усього цього залежить здоров’я дівчини і навіть її життя!

Наполегливо радимо вам подумати про страшні наслідки «кустарного» аборту. Можливо, ви перебільшуєте негативну реактивність своїх батьків. Навіть якщо новина про вагітність викличе у них бурю емоцій, злості й обурення, то з часом вони охолонуть і подивляться на ситуацію іншими очима. Дайте своїм батькам можливість бути щасливими дідусями і бабусями!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...