• Без категорії

Вагітність – не привід відмовлятися від відпочинку

В очікуванні малюка літо не завжди буває легким. У місті стає занадто спекотно, і задушливі ночі часом тягнутися безкінечно. Ах, як хочеться вирватися з цих кам’яних джунглів і виїхати туди, де сонце купається в смарагдових хвилях і прибій шумить біля берега. Так що ж вас зупиняє? Майбутній матусі зовсім не обов’язково сидіти в чотирьох стінах, нудьгувати і боятися будь-якого подиху вітру. Подорожувати можна і потрібно, але тільки не на останніх місяцях вагітності та за умови гарного самопочуття. Перед тим як відправиться на курорт обов’язково відвідайте лікаря і переконайтеся в тому, що ніяких протипоказань до тривалого переїзду немає. Якщо здоров’я в повному порядку і у вас вже «чемоданний» настрій – в добру путь.

Всьому свій час

У перший триместр вагітності закладаються всі основні органи і системи малюка, а організм майбутньої мами перебудовується і пристосовується до нового стану. У цей період можливі підвищена стомлюваність, сонливість і перепади настрою. А токсикоз – взагалі штука неприємна. До того ж подорожувати під час токсикозу, не тільки важко, а й небезпечно. Тому краще не відлучатися далеко від дому і відпочивати у звичній обстановці, наприклад, на базі відпочинку як в Edem Resort де є все необхідне для релаксу. А якщо такої можливості немає, просто частіше вибирайтеся з коханим за місто, в парк, в ліс, до річки, одним словом, на природу, на повітря, благо що довкола наших міст таких місцин ще вдосталь. Другий триместр вагітності, який триває з початку 13-го тижня до кінця 27-го – найоптимальніший період для подорожей. У цей час крихітка добре захищена, і зовнішні чинники майже не впливають на нього. Практично зникли нудота і дискомфорт, а животик ще не заважає активно рухатися. Поїздка на цьому терміні вагітності подарує незабутні враження, масу позитивних емоцій та гарного настрою. Після 27 тижнів поїздки на великі відстані небажані. Найбільша небезпека полягає в тому, що в разі ускладнень ви будете перебувати далеко від дому і, головне, від лікаря, який вас спостерігає і в курсі всіх нюансів перебігу вагітності. Ну, а якщо все-таки ви зважилися на поїздку на цьому терміні, заплануйте маршрут таким чином, щоб медична допомога була в межах досяжності.

Вибір маршруту

Плануючи подорож, пам’ятайте про те, що є напрямки, які майбутнім матусям протипоказані. Насамперед йдеться про екзотичні турИ. Наприклад, поїздка в Африку чи Азію чревата небезпекою заразитися рідкісними інфекційними хворобами. Крім того, такі країни, як Куба, Мексика, Індія, знаходяться дуже далеко, і матусі тривалий переліт (часто з пересадкою ) буде вкрай виснажливим. Зверніть увагу і на те, що ці країни знаходяться в іншому кліматичному поясі і вже в травні температура повітря там перевищує 27-30 °С. Занадто жаркий клімат теж не піде на користь ні вам, ні малюкові. Існує безліч та інших привабливих і романтичних куточків, як у нас, так і за кордоном. Краще вибрати для відпочинку країни, чиї природні умови наближені до звичних. Зверніть увагу на курорти країн Прибалтики, Хорватії. Болгарії і. звичайно, не забувайте про старі добрі Карпати та Крим.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...