• Без категорії

Вагітність надихає…

Вагітність надихає...

Вагітність – це дивно-щасливий стан жінки, коли у неї росте не тільки животик, а й з’являються невидимі крила щастя і любові. Адже лише цим можна пояснити ту силу, яка робить майбутню маму ще гарнішою і пробуджує в ній нове дихання життя…

Погодьтеся, під час вагітності в жінці частіше прокидаються таланти: одні починають в’язати для своїх малюків чарівні пінеточки і шапочки, інші раптом починають писати вірші, а комусь відкривається дар творити справжні музичні шедеври. І, звичайно, у більшості жінок прокидається тяга до пізнання всього нового, що пов’язано з вагітністю, пологами і вихованням малюка. Саме тому все більше популярністю серед вагітних користуються онлайн-журнали для майбутніх батьків, де можна знайти відповіді на всі питання і просто з користю провести свій вільний час. А ще на таких сайтах можна знайти каталог одягу для вагітних, де,безумовно, особливе місце займає широкий асортимент суконь для майбутніх мам. Але розгубитися при виборі сукні буде набагато важче, якщо ви прислухаєтеся до деяких наших порад:

По-перше, вибирайте плаття по сезону. Для цього потрібно звернути увагу на склад тканини. Влітку вагітним краще віддавати перевагу легким тканинам:бавовні, віскозі і льону, які дозволяють тілу дихати, а значить зменшують навантаження на організм мами і малюка.

Також відмінним варіантом для літа будуть шовкові тканини, у яких є дивна властивість трохи охолоджувати шкіру, надаючи бадьорість духу.

По-друге, дуже важливо вибрати свій реальний розмір сукні, правильно вимірявши параметри грудей і стегон. Пам’ятайте, що не потрібно додавати собі зайві сантиметри, поки вони самі не з’явилися. Тим більше, що зайві кілограми не нашкодять фігурі майбутньої мами і розвитку малюка, якщо дотримуватися принципів правильного і здорового харчування, виключивши продукти з групи ризику.

По-третє, потрібно вибрати такий одяг, який би дозволяв вам кожну секунду відчувати себе красивою, а краще карколомною. Адже саме це відчуття надихне вас на величезну кількість відкриттів, неймовірних ідей і надихне стати найкращою мамою для свого малюка!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...