• Без категорії

Вагітність – мотив потанцювати!

Вагітність - мотив потанцювати!Вагітність – це не діагноз. Це тимчасовий стан що закінчуються появою нової зірочки в світі. І процес виношування цієї зірочки може і повинен бути приємним, бажаним і життєстверджуючим.

Східні танці для вагітних

Почати займатися танцями не пізно ніколи. Приходять мами і на 5 тижні вагітності, і на 35:))).

Крім того, танці відвідують і новоспечені мами.

Адже це відмінний спосіб підтримати свою фізичну форму як до пологів, так і після них.

Танець живота – один з найдавніших арабських танців. Характерні рухи такого танцю символізують процес зачаття, виношування і народження дитини.

Рухи танцю живота не тільки неймовірно красиві, але і дуже корисні для жінки. А вже для майбутньої мами, владарки найпрекраснішого зі всіх можливих черевець – це знахідка.

Танець живота для вагітних:

– знімає напругу з м’язів спини, несучих зростаюче навантаження, пов’язане із зсувом центру тяжкості в період вагітності;

– приводить в оптимальний стан внутрішні м’язи жінки, підтримуючі малюка;

– прибирає застійні явища у області малого тазу, ніж багато в чому сприяє не тільки комфортнішому виношуванню дитини, але і полегшує сам процес пологів;

– розвиває м’язи, що безпосередньо беруть участь в пологовій діяльності;

– покращує роботу кишечника;

Гармонізуючі танці для вагітних в гавайському стилі

Гавайська хула для вагітних – це оздоровчий і гармонізуючий танець, який благотворно впливає на хребет і допомагає підготувати тазостегнову область до пологів, відновлює рух в суглобах, виправляє координацію рухів і народжує радість буття у всьому тілі.

Ноги танцівниці мають могутній контакт із землею. Вільний і плавний рух стегон дозволяють енергії так само вільно і гармонійно пливти по тілу.

Долоні танцівниці ведуть оповідання…, готуючи м’язи до зачання і носіння малюка. Вільний рух енергії спостерігається у всьому тілі, допомагаючи справлятися з поганим настроєм і страхами.

Хула – це прояв любові до самої себе, до світу, до всього живого.

Джерело: dancemania.kiev.ua, prasu-yoga.com.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...