• Без категорії

Вагітність і зайва вага

Вагітність і зайва вага Дізнавшись про вагітність, багато жінок починають, їсти за двох. А як бути під час вагітності, якщо у вас вже є зайва вага?

Так не хочеться до зайвих кілограм додати ще десяток (а то і більше). Або це вважати платнею за народження малюка? Тим більше що дбайливі родичі умовляють відкласти дієти на потім і їсти більше.

Чим загрожує зайва вага при вагітності?

Для майбутньої мами зайва повнота просто небезпечна.
Негативний вплив надмірної ваги на здоров’я відомий, напевно, всім.

Неправильний обмін речовин у жінок не рідко провокує хвороби серцево-судинної системи і центральної нервової систем, а так само порушення функцій ендокринної, не говорячи вже про “дрібниці” – варикозного розширення вен.

Під час вагітності зростає навантаження на хребет і внутрішні органи, тому якщо при вагітності вже є зайва вага, то вам загрожує цілий букет захворювань.

При зайвій вазі вагітної дитина теж страждає – до нього по ступає недостатня кількість живильних речовин і кисню. У малюка можуть розвинутися неврологічні захворювання аж до судорожного синдрому і вади серця.

Зайва вага при вагітності також загрожує викиднем, передчасними пологами і свідченнями до екстреного кесаревого розтину.

До речі, лікарям складно вести вагітність у жінці зайвою вагою, оскільки важко оцінити стан плоду, часто шар жиру заважає навіть почути серцебиття. Тому варто визначити свою ідеальну вагу і притримуватися її рамок.

І кесаревий розтин теж проводити важче при зайвій вазі вагітної, оскільки є надлишки черевного жиру. Всі ці небезпеки загрожують майбутнім мамам з індексом маси тіла більше 25, і ступінь ризику зростає з підвищенням цифри індексу на кожну одиницю.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...