Вагітність і взуття

Вагітність і взуттяВажко примусити себе рухатися, будучи в положенні, особливо на останніх місяцях. Але, і для жінки і для малюка важливо регулярна циркуляція крові, кисень а також невелике тренування м’язів під час руху.

Вагітній жінці рекомендується якомога більше рухатися, а для цього дуже важливо підібрати зручне взуття.

Туфлі на високому каблуці кращі залишити "на потім". Взуття повинне бути на низькому каблуці, не вище 3 см. Причина проста: матка збільшується, малюк набирає вагу, а значить, росте навантаження на хребет. Особливо навантаження зростає, коли збільшується прогинання у області поясниці при неправильній поставі. А це буває при використанні взуття на високому каблуці. Якщо каблук високий, змінюється розташування матки щодо хребта і живіт "провисає", тканини сильно розтягуються і виникають некомфортні відчуття.

Нога у взутті повинна бути стійкою, "шпильки" і "олівці" не підійдуть. Високий і тонкий каблук збільшує ризик падіння.

Бажано, щоб взуття було зручним, легким, з натуральних матеріалів, на натуральній шкіряній підошві. Розношене взуття буде більш комфортне для набряклих натруджених ніг майбутньої мами.

Лікарі радять уникати туфель і черевик з вузьким носком, які стискають пальці ніг, утрудняючи кровообіг. Вузькі ремінці босоніжок теж можуть врізатися в ноги, що припухнули, і викликати відчуття дискомфорту, а у ряді випадків навіть підсилювати набряки.

Підібравши зручне, легке взуття ви можете допомогти собі позбавитися деяких неприємностей, пов’язаних з вагітністю. Наприклад, від болю в поясниці, судом в ногах, варикозу, просто від утомленості.

Джерело: materinstvo.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...