Вагітність і волосся

Вагітність і волосся

Багато жінок замислюються, що буде з їх волоссям під час і після вагітності, оскільки вагітність і волосся – речі тісно пов’язані. На цей рахунок немає єдиної точки зору, оскільки деякі мами кажуть, що під час вагітності їх волосся стало об’ємнішим, кращим, деякі ж – пишуть про те, що їх волосся потьмяніло, стало ламким, і навіть у цілому – стало виглядати гірше. Все, як завжди, залежить від організму, від генів, і навіть від харчування жінки. Чим більше вітамінів ви споживаєте під час вагітності – тим краще, однак не варто налягати на штучні вітаміни, що продаються в аптеках – так можна тільки погіршити ситуацію.

Чи можна вагітним фарбувати волосся

Переважна більшість жінок намагається народити в більш молодому віці – від 19 до 25 років,проте є і велика кількість жінок,що хоче спочатку закріпитися в житті, а тільки потім замислюватися про дитину. До чого це? Це все до того, що жінки у віці від 25 років – найчастіше фарбують волосся, щоб у волоссі не з’являлося сивини або вицвілих відтінків. Цим жінкам цікаво дізнатися чи вагітним можна фарбувати волосся? Однозначної відповіді на це питання немає і не буде, проте у нас є можливість припустити і порадити вам не фарбувати волосся, оскільки у фарбах є хімічні елементи. Під час вагітності організм жінки змінюється – тому навіть звична фарба для волосся може викликати алергічну реакцію, яка навряд чи позитивно позначиться на дитині. Отже – чи можна вагітним фарбувати волосся?Якщо у вас є можливість не фарбувати волосся – краще не фарбуйте, подбайте про своє здоров’я і про здоров’я вашої дитини.

Якщо, все-таки, у вас практично немає варіантів і вам потрібно пофарбувати волосся – намагайтеся не робити радикальних змін кольору, не ставати блондинкою, якщо ваш природний колір волосся – темний. Спробуйте використовувати фарбувальні шампуні – вони не настільки жорсткі по впливу, на відміну від салонних фарб. Також оптимальним рішенням буде використання натуральних, природних барвників – басми, хни чи інших схожих. Врахуйте, що якщо ви зважилися на фарбування при вагітності – незабудьте бути уважнішими до свого волосся і при перших ознаках випадіння волосся або погіршення його стану – негайно припиніть фарбування і більше до нього не повертайтеся. Після народження дитини – зможете замислитися про це знову.

Чи можна вагітним стригти волосся

Звичайно можна! Ми навіть іноді дивуємося – навіщо нам задають це питання? Стрижка волосся жодним чином не шкодить ні вам, ні вашій дитині. Однак – варто з обережністю ставитися до свого здоров’я і не ходити в недорогі перукарні “для народу”, в таких – можуть не дезінфікувати ріжучі прилади, такі як ножиці,після попереднього клієнта. В цілому – дотримуйтесь звичайної обережності і стрижіть волосся як вам завгодно.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...