Вагітність і весілля

vagitnist-i-vesillya

Мало кого сьогодні здивуєш тим фактом, що наречена на весіллі – вагітна. Люди, родичі і навіть старше покоління в особі наших мам і бабусь вже навчилися сприймати речі такими, якими вони є, без осуду і читання моралей. І важливу роль в цьому зіграло і телебачення, і ЗМІ, і часто-густо вагітні наречені.

Але ось що парадоксально: психологи запевняють, що більше всіх нервує і комплексує з цього приводу… сама наречена! Чому?

Навіть якщо жінка зовні здається спокійною, і вона щиро радіє скорому поповненню у родині, то її все одно може видати вперте небажання одягнути весільну сукню і влаштовувати пишне торжество. Їй як би хочеться все зам’яти, по-тихому узаконити стосунки з батьком майбутньої дитини і не привертати до себе ніякої уваги. І це при всьому тому, що жінка могла мало не з дитинства мріяти про шикарне весілля з усіма її атрибутами: салютами, голубами, лімузином і т.д., а також ходити по салонах і вибирати собі весільні сукні, продумувати до дрібниць торжество і т.д.!

Особливо це стосується тих майбутніх мам, які виходять заміж з уже помітно округленим животиком. Багато наречених зізнавалися, що відчували моторошну незручність, відчували себе незатишно, їм хотілося тільки одного – щоб швидше все закінчилося…

У тих же психологів, до речі, є й цілком логічне пояснення такої поведінки вагітних наречених:

  • Жінки відчувають сором і почуття провини перед рідними і близькими (особливо, якщо вагітність довгий час ретельно приховувалася або рідня була негативно налаштована проти майбутнього малюка).
  • Жінка сама по собі переповнена різного роду комплексами і терпіти не може привертати до себе увагу. Природно, весілля вона спробує зробити якомога скромніше і непомітніше.
  • Глибока внутрішня образа на батька майбутньої дитини. Дивно, але більшість вагітних наречених таять образу за те, що їх покликали заміж тільки після того, як стало відомо про вагітність. Для них стає ніби очевидним той факт, що її коханому потрібна тільки дитина, а не вона сама. І хоч це не правда – тому що чоловіки абсолютно по-іншому дивляться на шлюб і сім’ю і просто не надають ніякої уваги тому коли ставити штамп у РАГСі, – жінку така поведінка ранить і ображає. А якщо додати до цього гормони, що розігнались і різку зміну настрою, то стає зрозуміло, чому вагітні наречені такі образливі та емоційні.

Висновок

Вагітній нареченій складно вгамувати почуття і адекватно відреагувати на пропозицію зіграти весілля. Тому прислухайтеся до гарної поради: готуйтеся до такої ситуації заздалегідь! Гарненько подумайте, як би ви себе повели, якби завтра дізналися, що вагітні? І найголовніше – ні за яких обставин не відмовляйтеся від своєї мрії: ні від красивого весільного плаття, ні від гостей, ні від всіх тих дрібниць, які ви так довго виношували і планували. Адже вагітність – це щастя, а не привід для сорому і депресії!

Що робити з подарованими грошима?

Після гулянь і медового місяця виникає питання: куди вкладати гроші в Україні, щоб вони просто не пропали і не були витрачені даремно. Є кілька безпрограшних варіантів: покласти гроші на депозит, купити нерухомість або землю, придбати автомобіль. Пам’ятайте, що це ваш стартовий капітал, який потрібно правильно використовувати.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...