Вагітність і трави

Хоча хімічні препарати давно замінили для нас натуральні речовини і ліки, багато людей дотепер вважають за краще лікуватися за допомогою трав і вітамінів, зокрема, під час вагітності.

Багато хто вірить у те, що трави і настої набагато кращі для організму, ніж пігулки, до того ж, набагато дешевше і більш нешкідливі. Проте лікарі не рекомендують вживати багато трав під час вагітності, оскільки безпека їх використовування не встановлена.

На відміну від ліків, які відпускаються по рецепту, трави і натуральні добавки не проходять спеціальний контроль. В результаті якість товару від різних партій і постачальників може істотно розрізнятися. Покупці не можуть бути упевнені в надійності товару, що купується, а написи на упаковках можуть бути не дуже правдоподібними.

Хоча трави можна назвати натуральним продуктом, Американське Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів не радить вагітним жінкам самостійно вибирати і купувати лікарські збори, а обов’язково порадитися з лікуючим лікарем.

Крім того, склад продукції потрібно обговорювати з фармацевтами в аптеці, щоб засіб, що купується, не містив компонентів, які можуть бути шкідливими для майбутньої дитини. Натуральні засоби можуть викликати передчасні пологи, утробні скорочення або навіть поранити плід.

Не дивлячись на уявну нешкідливість трав, з ними треба бути дуже і дуже обережним. Наприклад, розмарин вважають небезпечним компонентом для вагітної жінки, оскільки може викликати утробні скорочення. Звичайно, якщо використовувати його як приправу для блюд, розмарин не викличе ускладнень.

Йдеться про використовування натуральних лікарських препаратів в достатньо великій кількості. Таким чином, збираючись підбирати оздоровлюючий комплекс, ви повинні бути добре поінформовані про його компоненти (коріння, лист), а так само про форму, в якій вам краще вживати лікарські збори (чай, пігулки).

Джерело: www. portal-woman. ru

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...