Вагітність і реальне життя

Вагітність і реальне життяНа жаль, наш слов’янський народ не дуже включається в питання етики, ввічливості і елементарного людського співчуття побачивши вагітну жінку.

Часто можна бачити в маршрутах, метро і громадському транспорті, як жінка в положенні стоїть, а чоловіки просто сидять. Сидять собі, хто газетку читає, хто в телефоні копається, а хто і просто вдає, що впритул не бачить черевця, що округлялося. Ну що поробиш – менталітет такий. Але вагітним то жити якось треба. Тому, як магістр психології, психотерапевт і перинатальний психолог, і просто здорова людина і мама двох дітей, настирливо рекомендую.

Дорогі дівчатка і малюки чекаючі своєї години, не бентежтись ні грама, ввічливо і настирливо в подібних ситуаціях повідомте сильній половині світу цього приблизно такі речі.

"Будьте такі люб’язні, встаньте – мені важко стояти". "Поступіться місцем будь ласка, мені з малюком удвох не просто утримуватися на ногах". "Дозвольте будь ласка, я сяду, малюку шкідливо коли так трясе". "Чи не затруднить вас звернути увагу на те, що я вагітна і встати".

Так, саме так директивно. Наш народ не в’їжджає в особливо довгі ввічливо-соціальні танці. Тому пояснювати треба дохідливо і прямо.

Якщо ви самі не навчитеся вибивати своє місце під сонцем, зокрема будучи в положенні, то і малюкам це навряд вдасться. Ви – носійки таємниці життя. І якщо на вулиці вам не кланяються, то тільки тому, що душі людей, враховуючи нашу слов’янську історію, огрубіли.

Все у ваших руках. Поклопочіться про себе і світ відгукнеться. І за вас цього ніхто не зробить.

Автор статті: Тетяна Ларіна, системний, сімейний психотерапевт, дитячий, перинатальний психолог.

Джерело: IVONA

———————-

Для роботи з соціальними закладками є сервіси соціальних закладок. Ці сервіси є зручним інструментом для навігації в мережі інтернет, а також для обміну закладками один з одним. Існують також сервіси, які, крім закладок, дозволяють зберігати і організовувати цілі цитати та уривки текстів з сайтів. З метою просування сайту і отримання трафіку соціальні закладки також відіграють важливу роль

Поділитися в...

Вас може зацікавити...