• Без категорії

Вагітність без ліків

Вагітність без ліківЗ багатьма недугами під час вагітності можна справитися без допомоги медикаментів.

Головний біль

Попросіть кого-небудь з близьких зробити вам масаж шиї і плечового поясу. Це зніме напругу в м’язах, поліпшить кровообіг. Випийте чаю з ромашки, який володіє заспокійливою дією. При сильному головному болі на лоб або потилицю покладіть гарячий компрес. Тепло розширить судини, і біль поступово піде.

Безсоння

Перед сном добре провітрюйте кімнату. Можете прийняти теплу ванну з декількома краплями лавандового масла. Швидше заснути допоможе і чашка теплого молока з медом.

Застуда

В першу чергу пийте багато рідини — це сприятиме виведенню токсинів з організму.

· Пийте чай з малиною, калиною, лимоном.

· Горло полощіть розчином солі і соди (1:1)

· При кашлі допоможе сік чорної смородини з медом.

· Температуру знижують обтирання яблучним оцтом.

Пологи без болю: сила думки

Необхідно психологічно створювати собі відокремлену і спокійну атмосферу, як, наприклад, на безлюдному морському пляжі. Під час пологів ви можете в думках переноситися туди, де відчуваєте себе комфортно, зручно і розслаблено.

Максимально чесно напишіть на шматку паперу всі свої страхи щодо пологів. Потім спаліть, порвіть або просто викиньте цей листок. Це символізує те, що ви відпускаєте свої страхи, переживання і весь негатив, що накопичився.

Не зациклюйтеся на своїх побоюваннях, концентруйте свою увагу на тому, чого б ви бажали від своїх пологів. Фантазуйте про них, уявляйте собі ідеальні пологи від початку і до самого кінця. Робіть це щодня як мінімум кілька разів перед довгожданою подією.

Захистіть себе від історій або фотографій складних або патологічних пологів. Не бійтеся обривати на півслові тих, хто розказуватиме страшилки про пологи. Натомість просіть їх поділитися чим-небудь хорошим і життєрадісним.

Джерело: uaua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...