• Без категорії

Вагітність: 9 місяців в офісі

Вагітність: 9 місяців в офісіБлизькі і колеги прагнуть захистити тебе від будь-яких навантажень. Проте ти володієш такою енергією, що змогла б одночасно писати дисертацію, складати фінансовий звіт і допомагати заповнювати документи своїм співробітникам. Іноді вагітні відчувають прилив свіжих сил, але варто працювати в міру. Якщо ти продовжуєш ходити в офіс, зроби свій стиль роботи максимально зручним.

Незамінний помічник

Лікарі поки не дійшли єдиної думки, наскільки сильно впливає робота за комп’ютером на здоров’я майбутньої мами і малюка. Але вони сходяться у тому, що особливо в першому триместрі краще не сидіти перед монітором. Якщо не брати до уваги шкідливі випромінювання, залишається велике навантаження на очі.

А внутрішньоочний тиск у вагітних і так підвищується. Крім того, за комп’ютером ми довго сидимо в одній позі, і кровообіг в області тазу сповільнюється. Майбутнім мамам це шкідливо. Якщо не можеш відмовитися від допомоги комп’ютера, встанови нові правила спілкування з ним.

Кожну годину обов’язково роби 10-хвилинну перерву. В цей час відвернися від роботи і підійди до вікна або завари чай.

Плануй справи так, щоб 2-3 години в день комп’ютер був вимкнений.

Встанови на моніторі захисний екран, якщо модель твого "помічника" застаріла. На сучасній техніці такі екрани вже стоять.

Навіть коли захист є, надягай під час роботи спеціальні окуляри. Не забувай робити особливу гімнастику для очей.

Постав на своєму столі вазон з кактусом. Говорять, що він нейтралізує шкідливі іони.

Уникай перенапруження

Тепер в твоєму житті найголовніше – здоров’я майбутньої дитини. Фінансові звіти і організація конференцій не такі важливі, як раніше. Без щонайменших розкаянь совісті нагадай шефу, що нічні зміни, наднормова робота, відрядження поки не для тебе. І не намагайся звалити на себе все по максимуму, думаючи про той час, коли сидітимеш удома з малюком.

Не забувай, що декретна відпустка тобі дають не просто так: необхідно відновити фізичну форму і приділити час малюку. Ти маєш на це повне право. 70 календарних днів до пологів і 56 після – це мінімум. В особливих випадках, наприклад, при народженні двійнят, ти можеш відпочивати і після пологів 70 днів.

Щоб робота не заважала насолоджуватися життям, організовуй її правильно. Для цього обмеж кількість справ, якими збираєшся займатися. Через "бурхливі" гормони тобі іноді важче концентруватися і напружувати пам’ять, хоча раніше вона тебе ніколи не підводила. Всі свої заплановані справи і час зустрічей записуй!

І не допускай появи відчуття вини через те, що ти підводиш працедавця або співробітників. Повноцінно виконувати свої обов’язки, як раніше, ти не зможеш всього декілька місяців. Через кожні 3-4 тижні бери по можливості декілька відгулів, щоб добре виспатися і насолодитися тишею. Замість кави і чорного чаю пий відвар меліси і неміцний зелений чай.

Правила гарного самопочуття

Очікування малюка обов’язково внесе зміни в твоє життя. Це торкнеться і дієти, і прогулянок, і гардеробу. Бізнес-леді потрібно бути особливо уважною до себе, щоб знайти компроміс між роботою і здоров’ям.

Переглянь свій гардероб. Не змінюй своєї елегантності і гарному смаку, але носи вільніший і легший одяг. Не забувай про спеціальний бандаж для вагітних і підтримуючі колготки. Ти скоро переконаєшся, наскільки в них зручніше, коли доводиться багато ходити.

Харчуйся повноцінно. Бутербродами і чаєм тепер точно не обійтися. Адже працюючій майбутній мамі потрібно постійно поповнювати запас енергії, яка швидко витрачається. Поблизу від офісу знайди кафе, де продаються смачна, корисна їжа і свіжі соки.

Підготуй аптечку з необхідними медикаментами. Прагни уникати прийому ліків під час вагітності, обмежся надійними народними засобами. На крайній випадок необхідно, щоб аптечка була під рукою.

Від безсоння тобі допоможе дорміплант, валеріана або Мg В6. З сильним токсикозом справиться хофітол, що містить екстракт артишока. А перевірений засіб від печії – лікувальна лужна мінеральна вода "Боржомі".

Дихай свіжим повітрям. Провітрюй кімнату і обов’язково кілька разів в день виходь на вулицю. Достатньо 20-30 хвилин пройтися по скверу, щоб зарядитися киснем. Ти сама відчуєш, що після таких прогулянок працювати набагато легше.

Створюй приємну атмосферу. Думай тільки про хороше. Це дуже важливо для здоров’я твого малюка. Оточи себе дрібницями, при погляді на які захочеться посміхнутися. Постав біля себе улюблені фотографії і квіти. Твій настрій буде прекрасним!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...