• Без категорії

Вагітним рекомендують випивати

048Дослідження було проведене фахівцями University College London. До нього привернули 12495 дітей. І встановлено, що 1-2 келихи вина в тиждень на третину знижують проблеми гіперактивності дитини.

Приблизно до трьох років малюк, що вживає в утробі матері спиртне, стає помітно розвиненішим порівняно з однолітками. Він легше розпізнає різні кольори і форми, букви і цифри. Помітимо, що в розрахунок ученими беруться і економічні, соціальні і культурні характеристики сімей, в яких розвивається дитина.

До речі, вплив останніх на формування малюка учені не виключають, але одночасно з тим підкреслюють, що тільки ними справа не обмежується. "Відмінності можуть пояснюватися, – говорять дослідники, і тим, що люди, що звичайно вживають вино, займають певне соціальне положення. Але не можна виключати і гіпотезу, згідно якої вино в малих дозах надає позитивну дію на здоров’я серця і інших органів.

А може, вся справа в розслаблюючому ефекті вина, завдяки якому у мами народжується дитина з вищими когнітивними і поведінковими здібностями".

Поділитися в...

Вас може зацікавити...