• Без категорії

Вагітним потрібен спорт

Вагітним потрібен спортВсього 20% вагітних жінок приділяють достатньо часу спеціальним спортивним вправам, з’ясували американські дослідники. Тим часом, лікарі рекомендують майбутнім мамам присвячувати не менше 150 хвилин в тиждень помірним навантаженням.

"Помірна фізична активність під час вагітності має ряд незаперечних переваг для здоров’я жінки, – говорить автор дослідження, професор епідеміології при Університеті Північної Кароліни Келлі Евенсон. – Спорт може допомогти запобігти розвитку гестаціонного діабету, підтримати встановлений для вагітних набір ваги і поліпшити душевний стан".

Разом з колегами професор Евенсон вивчив дані по 1 280 вагітним, одержані в період з 1999 по 2006 роки. Вік майбутніх мам складав від 16 років і старше. В ході опитування, що проводяться в ході іншого дослідження, з’ясувалося, що тільки чверть вагітних дотримується рекомендованого режиму навантажень. Близько 80% жінок, на жаль, або взагалі не надавали уваги фізичній активності під час вагітності, або приділяли недостатньо.

Учені також підкреслюють, що для досягнення цієї норми в 150 хвилин навантажень в тиждень зовсім не обов’язково ходити на спеціальну аеробіку для вагітних (на що у багатьох майбутніх мам деколи немає ні часу, ні засобів, ні бажання). Можна, наприклад, відправлятися пішки до роботи і назад або почастіше гуляти, займатися якими-небудь домашніми справами. Безумовно, вид і інтенсивність подібних навантажень потрібно обов’язково погоджувати з фахівцем. І у міру розвитку вагітності цю активність знижувати.

Втім, ми можемо пригадати, що топ-модель Жізель Бундхен здала іспит на водіння вертольота за два тижні до пологів. Але це, звичайно, не приклад для наслідування.

Детальніше про спортивні трансферы Питтсбург Пингвинз и состав только на NHL-Transfer.Ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...