Вагітним не варто вживати дієтичні напої

085Медики помітили, що при вживанні дієтичних напоїв зростає ризик передчасних пологів.

Учені з Копенгагена упевнені, що жінки, що знаходяться в положенні, повинні уникати дієтичних напоїв, в які додаються штучні цукрозамінники. Фахівці зробили висновок, що при вживанні цих напоїв зростає ризик передчасних пологів. Ті майбутні мами, які п’ють газовані напої, ризикують більше.

Медики радять вагітним угамовувати спрагу соками або напоями з натуральним цукром. Багато людей, що сидять на дієті, упевнені, що дієтичні, полегшені газовані напої у декілька разів менш шкідливі, ніж звичні. Проте, запевняють учені з університету штату Індіана, це помилка. За їх словами, дієтичні напої викликають сильний голод, що може привести до того, що вагітна буде об’їдатися.

Як з’ясувалося, замінники цукру, що традиційно використовуються в дієтичних напоях, пригнічують здатність мозку регулювати вагу організму. Відповідно, людина переживає гостре почуття голоду і не завжди здатна контролювати себе, що приводить до об’їдання. Краще замінити банку дієтичної коли стаканом свіжовичавленого соку, мінеральної води або чаю.

Популярно о механизмах возникновения аллергической реакции читайте в блоге ЖЖ Медицинского ресурса

Поділитися в...

Вас може зацікавити...