Вагітним дозволили пити каву?

Вагітним дозволили пити каву?Раніше вченим вдалося довести, що кофеїн здатний проникати крізь плаценту і тим самим збільшувати ризик передчасних пологів, викиднів і інших порушень процесу виношування дитини.

Але останнє дослідження американських фахівців довело, що помірне споживання кофеїну (до 200 міліграм в день) не може нашкодити ні малюку, ні його мамі.

“Думаю, зараз ми вже з упевненістю можемо говорити, що помірне споживання кави під час вагітності не позначиться негативно на стані жінки і її дитини”, – сказав доктор Уїльям Барт з цього коледжу. У поняття “помірне споживання кофеїну” також входить приблизно чотири чашки чаю, більше п’яти банок содової і шість-сім шматочків темного шоколаду.

Свої висновки учені засновували на результатах двох недавно проведених досліджень, в рамках яких медичні фахівці спостерігали за 1000 вагітних жінок. В ході одного з цих досліджень, яке очолював доктор Девід Севітцем з Медичного центру Маунт-Синай в Нью-Йорку, не було виявлено ніяких серйозних порушень перебігу вагітності на різних термінах у жінок, що споживали малі, середні і навіть великі дози кофеїну.

Разом з тим, в ході другого дослідження Чи Доктор Декунь і його колеги з Оклендського дослідницького центру встановили, що жінки, що споживали більше 200 міліграм кофеїну в день, піддаються певному ризику викидня. Але менші дози кофеїну не представляють небезпеки для майбутньої мами і малюка.

Поки ви вагітна, можете познайомитися зі стратегіями як можна почати свій домашний бизнес.

Джерело: feelgood.com.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...