Вагітний позитиФФ

вагітний позитив

Незалежно від того, чи є ви солідною бізнес – вумен, милою домогосподаркою або студенткою, вагітність буде для вас самим чудовим періодом у житті. Адже очікування щастя – це вже величезна радість.

Так повинно бути в теорії. А що на практиці? У момент, коли жінка тільки дізналася про свою вагітність вона, зазвичай, відчуває шок, коливний в інтервалі від легкої паніки до всепоглинаючої істерики. Далі – ходіння «по муках» в образі і подобі лікарів, медсестер, фахівців УЗД та ін., що посилено намагаються довести стару тезу: «Ні вагітних здорових, є недообстежені». Потім стосунки з чоловіком, який замість того, щоб підскакувати в 3:00 ночі з ліжка і з зворушеної посмішкою запитувати: «Мила, а чи не принести тобі солоних огірочків з тортиком з найближчого супермаркету», раптом чомусь став якимсь дуже серйозним і часом навіть не уважним. Я вже мовчу про море радісних вражень, які доставляє токсикоз, набряки і взагалі власне відображення в дзеркалі.

Як результат, про те, що вагітність була дуже щасливим періодом, зазвичай вдається згадати тільки в моменти багатогодинних нічних чергувань над ліжечком милого немовляти.

Але ж це зовсім не правильно. Далеко не кожна з нас збереться народжувати вдруге, та й де гарантія, що історія не повториться з самого початку? Тому, пропоную вам чудову підбірку позитивних моментів вагітності.

Зміни в кращу сторону відбуваються з жінкою ще на етапі планування дитинки.

У цей період ми намагаємося кинути шкідливі звички, приділяємо більше уваги здоровому способу життя. Навіть найбільші скупердяйкі, зазвичай, розщедрюються на вітаминчики. Крім того, це чудовий період в плані сексуальних відносин, адже не треба більше напихати себе таблетками або переживати з приводу вічного жіночого «а раптом».

Коли ви вже очікуєте малюка, всі перераховані плюси тільки збільшуються.

Здорове харчування стає нормою. Вид картоплі-фрі, з краплями фритюру поступово починає викликати скоріше огиду, ніж бажання миттю схопити вилку.

У вас з’являється чесна можливість відпроситися з роботи заради того, щоб зайнятися своїм здоров’ям.

Жіночі нездужання, які раніше впливали тільки на вас, тепер починають, чарівним чином, позначатися на чоловікові. Зазвичай вже через два-три тижні вагітності майбутній тато добре усвідомлює, що коли він курить, дружині стає недобре, а якщо надовго затримується на роботі – у коханої точно разболиться голова.

Майбутня мама може відпочивати стільки, скільки завгодно.

Несподівано з’являється час для безлічі справ, які відкладалися на багато років: малювання, листування зі старими подругами … А може бути ви давно мріяли написати роман? Чому б і ні.

Вагітність часто позитивно позначається на здоров’ї. Менструації стають менш хворобливими, пізнородящі матусі відчувають новий приплив сил і молодості.

Більшість порядних людей поступаються вам місце у міському транспорті.

Всі знають, що майбутнім мамам не можна ні в чому відмовляти. Цим можна трішечки покористуватися.

У вагітних є маса приводів годинами ходити по магазинах з дитячим одягом і аксесуарами.

А, крім того, задумайтеся, скільки чудових сюрпризів чекає вашу сім’ю. Це вечір, коли, вибравши відповідний момент, ви вперше покажете майбутньому татові тест з двома смужками. День, в який ваша сім’я переступить поріг будинку з маленьким пищащим конвертом в руках. Перша посмішка малюка, крок, слово … І багато, багато іншого.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...