• Без категорії

«Вагітні» інтереси або чого хоче жінка «в положенні»…

«Вагітні» інтереси або чого хоче жінка «в положенні»…Справжня жінка – істота імпульсивна і нелогічна… Вагітна жінка стає ще нелогічнішою і особливішою, ще більш схильною до емоцій і хвилинного настрою, ще капризнішою і неспокійнішою. Особливо це стосується жінок, у яких складно проходять ці незвичайні дев’ять місяців. Досить часто найчарівніший і найнеповторніший період в житті жінки стає складним і незрозумілим для сильної половинки сім’ї.

І причини цього криються не у тому, що чоловік є набагато жорсткіше і товстошкіріше, ніж крихітна жінка. Просто в жіночому організмі набагато раніше прокидаються такі батьківські почуття, як відповідальність, сконцентрованість на дитині, уважність. Згідно дослідженням жінка в душі і свідомості стає матір’ю ще до пологів, а чоловік батьком – через декілька тижнів або навіть місяців після них.

Саме в цих розбіжностях і криються постійні капризи вагітної дружини, її претензії і докори, а зовсім не тому, що вона вас більше не любить і не цінує вашу завантаженість і зайнятість. Особливо в кінці вагітності жінку цікавлять виключно коляски, підгузки, ліжечка, сорочечки, пелюшки і дитяче харчування. Їй просто не зрозуміти, чому її чоловік відноситься до цих же речей не з таким піднесенням, сприймаючи це виключно на свій рахунок.

Безневинні захоплення чоловіка в цей період жінка розцінює як особисту образу, звичайне питання – як образа, а затримку на роботі – як зрада. Коли чоловік насмілюється запитати, наприклад, який вибрати жорсткий диск для сімейного комп’ютера, вагітна жінка ставить зустрічне питання: "Чому ти не запитаєш, яку коляску нам купити?". Жінка "в положенні" дійсно не розуміє, як можна цікавитися чимось ще, окрім майбутнього малюка. Чоловіку цікаво відвідати під час прогулянки магазин, на якому красується напис великий вибір автомагнітол, а майбутній мамі просто необхідно в п’ятий по рахунку магазин дитячого харчування.

Головне і, мабуть, найважливіше в період вагітності – це уміння поступатися своїй половинці, саме тоді ви станете найкращими і спокійнішими батьками, а ваша майбутня дитина – найталановитішим і урівноваженим малюком!

Джерело: http://ivona.bigmir.net

Поділитися в...

Вас може зацікавити...