Вагітна Жанна Фріске знялася у фотосесії

frickeЗ обкладинки нового номера привітно посміхається Жанна Фріске, обіймаючи круглий животик. Співачка щаслива як ніколи, адже незабаром вона вперше стане мамою. Термін вагітності Жанни Фріске вже добігає кінця, залишилося зовсім небагато часу до пологів, тому співачка, як і багато зірок шоу-бізнесу, вирішила зробити пам’ятну не тільки для себе, але і для всіх шанувальників фотосесію. З вагітним животом Жанна Фріске прикрасила обкладинку глянцю. Зараз Жанна знаходиться у Маямі, де і народиться її перша дитина. Співачка полетіла в теплий регіон на початку цього року. У неї є там власна квартира, де вона житиме перші місяці після пологів. Там же і відбулася фотосесія вагітної зірки для журналу «HELLO!».

В ексклюзивному інтерв’ю Жанна Фріске розповіла про те, чому вирішила народжувати свою першу дитину за кордоном, як протікає її вагітність, а також про найголовніше — чи збирається найближчим часом вона заміж.

Нагадаємо, що весь цей час співачка ховалася від журналістів, своє положення. Виняток вагітна Жанна зробила тільки  для одного журналу, який і зробив якісні знімки зірки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...